2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من واسه تیرگی دکتر رفتم....گفت به اینا تیرگی نمی گنو عادیه..یکم زیر چشمم تیره تره.....نمی دونم شاید چون پوستم سفیده بیشتر به نظرم میاد...نمی دونم والا...می خواستم فقط یکم زیر چشمم بزنم
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**
البته فعلا" هر از گاهی زینک اکساید می زنم....شنیده بودم واسه رفع تیرگی هم خوبه
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**
مهیا جان منم پریم میزنم هر روزم میزنم چون سرکارمیام.ضدآفتاب هم داره.تا الان که راضی بودم.محصولات پریم کلا محصولات خوبی هستن.دوستم بعداز کلی ضدآفتاب عوض کردن ،دکتر بهش ضدآفتاب پریم داد بی نهایت راضی هست.
غذاله جان ضد آفتابشو می زنی یا کانسیلر؟؟؟؟ منظورت این بود از کانسیلرش راضی هستی؟؟؟
آخرش چی خریدی ؟ من دیروز یه مغازه خیلی کاردرست لوازم ارایشی بودم از اینا که هر قسمتش مربوط به یه برنده .. اونجا خود پسرفروشنده که داشت راهنمایی میکرد گفت کانسیلر بیو یا بورژوا بگیر این دوتا خاصیت ضدچروک و ضد افتاب هم داره و قیمتش هم خیلی مناسبه .. البته من رفته بودم چیزای دیگه بگیرم این رو خودش پیشنهاد کرد .. کسی از این دوتا مارک داشته وسوسه شدم بیو بگیرم فکر کنم گفت 28 تومنه
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
عه ؟ پس رفتم تو کار بی یو یه پنکک هم دیروز همون فروشنده معرفی کرد گرفتم کالیس .. عالیه ها ..یه رنگ بژطلایی قشنگی داره .. رو پوست من که خیلی خوب میخوابه
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم

سلام. من کانسیلر اینج ریواند میبلین استفاده میکنم. دوبار تا الان خریدم این محصول رو. فقط فیکش خیلی زیاده سعی کنید از فروشگاهای معتبر بخرید. حدود ۶۰ تومنه. راضی بودم. ولی دوست دارم سری بعد یه کانسیلر جدیدی امتحان کنم.

من پوستم خیلی چربه کانسیلر دوسه گرفتم راضیم چون خشکه و کاورشم خوبه البته فقط برای مهمونیا ازش استفاده میکنم نه همیشه

دوسه پنککش رو هم گرفتم از اون راضی ترم :)))) من که که همیشه با دستمال در حال گرفتن برق صورتم بودم حالا کاملا مات میمونه مثل اول :) فیکش زیاده برای همین من از نمایندگیش گرفتم اینم لینکش https://viitriin.com/store/

خانوما من یه مطلب دیدم که بهترین کانسیلرها رو معرفی کرده. لینکشو میذارم دوس داشتید ببینید شاید کمکتون کنه    

این بود لینکش https://bigsearch.ir/3x5k

❤🌟 دوست داشتن توبساط من است…هیچ‌کس نمی‌تواند جمعش کند🌟❤