2733
2739

منظورم غذا نیست دمنوش  یا چیز دیگه ای که حس میکنید حالتون رو بهتر کرده 

مامانم دیابت هم داره چیزایی که قند نداشته باشه

اویشن پونه  زنجیبل باهم قاطی کنتو قوری بصورت جوشنده روزی چند بار بده مادرت... کندر بخر تو قوری با اب بصورت جونشده بده مادرت وایه درمان کروناس خدا به مادرت سلامتی بده گلم مادر خودمم دوسه روزه کرونا گرفته خیلی نگرانشم داداشام انواع ویتامین ب اش خریدن 5بسته ویتامین cجوشان... زینگ جوشان... زینگ پلاس.... ایزیترو مایسین ناپروکسن واسه درمان دردش بعدشم گلم برا مادرت شیره ت ر ی ا ک جور کنین با چایی همش بزنین بدین‌ بهش داداشام با بدبختی واسه مادرم پیدا کردن خانواده داداشمم گرفتنش از همین چی ای که گفتم براشون گرفتیم الان خداروشکر بهترن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کندر خوراکیو دم کنه بخوره میگن خوبه بخور ابنمک هم میگن خوبه ولی برای شوهرمن یه دمنوش از یه عطاری گرفتیم اونو خورد خداروشکر خوب شد بصورت اماده بودش شوهرم دیابت هم داره ومشکل خاصی براش پیش نیومد اگه تهرانی ادرسشو بگم اون دمنوشو بخری زیاد مایعات گرم بخوره واستراحت کنه از شوینده های قوی استفاده نکنید یکم گلاب هم بخوره درطول روز ابعسل ابلیموی تازه وسیر هم خوبه و ابمیوه ی طبیعی که توی هوای اتاق گرم شده باشه 

2728