2733
2734

سیب زمینی خالی مثلا 🤭

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

مردا معمولا معدشون سنگو اب میکنه بده ببره هیچیش نمیشه

روباهی از شتری پرسید:«عمق این رودخانه چه اندازه است؟»شتر جواب داد: « تا زانو»ولی وقتی روباه توی رودخانه پرید، آب از سرش هم گذشت و همین طور که دست و پا می‌زد به شتر گفت:«تو که گفتی تا زانو! »شتر جواب داد: « بله، تا زانوی من، نه زانوی تو »هنگامی که از کسی مشورت می‌گیریم یا راهنمایی می‌خواهیم باید شرایط طرف مقابل و خودمان را هم در نظر بگیریم. لزوما" هر تجربه‌ای که دیگران دارند برای ما مناسب نیست.خودتان را با دیگران مقایسه نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشاور و عرضه کننده انواع روغن های درمانی 

کمردرد ـ پادرد ـ زانو درد ـ سیاتیک ـ رگ به رگ ـ آتروز ـ سردرد ـ میگرن ـ تقویت اعصاب و روان ـ قارچ پوستی و ناخن ـ خارش ـ اگزما ـ خشکی پوست ـ ترک پا ـ دندان درد ـ گوش درد ـ حجم دهی و فرم دهی سینه و باسن و...

«صددرصد طبیعی»

همراه:09304241221

پیج اینستا:etmenan_eykala@

2731
اسی خواهشا تخم مرغ نزن هم زود خراب میشه هم بو زخم میگیره من سالهاس الویه اگ بدون ذره ایی تخم مرغه ...

دقیقا منم

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
2740
من کمی سس خردل میزنم همه میگن چی زدی خوب شده لوندادم    

تا بحال امتحان نکردم..اینبار حتما میزنم

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣