2737
2734
عنوان

واکسن کرونا باعث عقب افتادن پریود میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 17914 بازدید | 59 پست
عزیزم شما چجوری پریود شدین...اخه من نامزد دارم رابطه کامل ندارم.دورهام هر ۲۸ روزه ۱۳ ام این ماه باید ...

عزیزم کاری نکردم خود به خود شدم.این ماه هم قبل پریود سینه های متورم و خیلی حساسی داشتم خیلیم درد میکرد جوری که نمیتونستم سوتین ببندم خیلی ترسیدم حامله باشم خداروشکر پریود شدم سر موعد.عزیزم شاید شما کیست داری یه سونو بده اگه مشکلی نبود دکار آمپول میده پریود بشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااااي دقيييييقا منم اينجوري شدم...من هرررر ماه 25 ام پريود ميشم ولي اين ماه هنوز نشدم سكته كردم فكر كردم حامله ام بي بي زدم منفي بود همش تو ذهنم سواله ك چرا نميشم يهو يادم افتاد ك اين ماه دوز دوم سينوفارمو زدم تو نت چرخيدم ديدم بعععله از واكسنه...تخمدونام داره ميتركه ولي پريود نميشم

2731
واااااي دقيييييقا منم اينجوري شدم...من هرررر ماه 25 ام پريود ميشم ولي اين ماه هنوز نشدم سكته كردم فك ...

آره منم علائم پریودی دارم درد زیر دل و سردرد ولی نشدم، واکسن تازگی زدین من ۲۰ روز پیش زدم یعنی میشه از واکسن باشه، علائم کرونا هم میتونه باشه؟

خودبه خود پریود شدین یا قرص خوردین منم الان این حالام هفت روزه نشدم مطمئنم حامله نیستم ولی خیلی میتر ...

قرص نخوردم گلم خیلییی گرمی خوردم 

دمنوش اویشن و زعفرون و زرشک دم میدادم با زنجبیل و دارچین روزی چند بار میخوردم 

2738

منم دوز سوم رو زدم هشت روزه عقب افتاده پریودم خیلی نگرانم که حامله بشم وقتی میرفتم برا واکسن سینه هام درد میکردنا ولی واکسن رو زدم نشدم دیگ خیلی نگرانم نمیدونم برم ازمایش حاملگی یا صبر کنم

سلام بچه ها جواب بدین..ایا واقعا تخیر از واکسن کروناس.من الان یک ماهه عقب انداختم .

من بعد زدن واکسن ک دیدم نشدم از همون پرستاره پرسیدم گف از عوارض واکسن هست خیلیا هم میومدن بیمارستان ک خونریزی داریم واکسن زدیم یکم صبر کنید نشدید برید پیش متخصص

من یه تحقیق معتبر دیدم که عوارضش همین عقب و جلو افتادن و خونریزی کم یا بسیار زیاده. مال من منظم بود. بعد از واکسن هم نامنظم شده و هم خونریزی وحشتناک. وقت پریودم هزار بار به خودم فحش میدم که کاش واکسن نزده بودم. البته من خود کرونا رو هم قبلش گرفته بودم. من که جدا شدم و بچه نمی‌خوام، ولی فکر میکنم واقعا عوارض بدی برای تخمدان داشته باشه. دوست دارم ببینم بعد از دور سوم اصلا کسی بار دار شده و بچش سالم هست یا نه. کلی آدم پیر تو فامیل و آشنا بعد از دوز سوم واکسن فوت کردن. من موافق کامل واکسن بودم. اما الان شک کردم

2706