2737
2739
اسمم اعظمه تو رو خدا خیلی دعام کن تو سال ۱۴۰۰ بخت خوب نصیبم شه و ازدواج کنم و خوشبخت و عاقبت به خیر ...

اجی تو رو خدا خیلی دعام کن ویژه💔💔💔💔🙏🙏🙏🙏🙏

ما به فضای مجازیی پناه می بریم که از سختیای دنیای واقعی خلاص شیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اسی منو دعا کن خواهش میکنم دعام کن به حاجتام برسم🥺❤❤❤

من اونجا دخیل بستم که ب حاجتم برسم دعا کن تو حرم امام رضا ک به ووتا حاجتام برسم🥺❤❤❤

ولی شاید یه روز یه "جایی" ته این "تنهایی" همه چی "رویایی" باشه...!
2738

التماس دعا ویژه عزیزم..زیارت قبول...حاجت روا شی...دوستم برای منم سفارشی دعا میکنی اسمم سمانه..دلم پرکشید یه لحطه اصن...به امام رضا بگو حاجت منم بده حامله بشم سال بعد چهار نفری بریم زیارتش...دعا کن دوستم که شاید شما نزدیکتر به خدا باشی

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
2706