2733
2739
من طبیعت بافتم و یکی هم مینیاتور.الانم طرح فرانسوی دستمه ببین کلا طرحی که بهش علاقه داری رو بباف و س ...

چطوری طرح و رو فرش پیاده میکنید

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
چطوری طرح و رو فرش پیاده میکنید

نقشه کامپیوتری بهترینه اونجا با اعداد رنگها رو نوشته وگرنه تو نقشه های قدیمی چهره و ظریف کاری تمیز و قشنگ در نمیاد.

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من طبیعت بافتم و یکی هم مینیاتور.الانم طرح فرانسوی دستمه ببین کلا طرحی که بهش علاقه داری رو بباف و س ...

کارایی که ابریشمش زیاده سرمایه بیشترمیخوادطرح فرانسوی تون اسمش چیه 

منم تصمیم دارم فرانسوی بگیرم

2731
کارایی که ابریشمش زیاده سرمایه بیشترمیخوادطرح فرانسوی تون اسمش چیه  منم تصمیم دارم فرانسوی بگی ...

در حد دویست سیصد فرق دارن البته بستگی به مقدار ابریشمت هم داره ولی خیلی نیست تفاوتش،من شاعر جوان رو میبافم

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
شماچله کشی یک طرفه بلدین؟

خودم که چله کشی نمیکنم بیرون خودشون با دستگاه چله کشی میکنن اتفاقا اینسری دارم چله کشی یه طرفه شده که نچرخونمش

2740