2737
2734
عنوان

هرچقد صلوات می خواید بگید بفرستم براتون(2)❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ذکر صبحان الله ۱۰۰ بار برات میگم

هر چقد دوست داشتی واسم بفرست از طرفم به امام رضا تقدیم کن اسمم مریم هست

کاربری که داری امضامو میخونم قلبم بد شکسته💔یه صلوات برای درست شدن مشکلم بفرست شاید خدای من صدای تو رو شنید
2728

توروخدا منم دعا کنید هر طور ک خودتون میدونید منتظر بچه ام

واسه مادر شدنم یه صلوات میفرستید؟تنها چیزی که وجودمو غرق لذت می‌کنه بچست میشه دعا کنید منم بتونم به زودی حس مادرشدنو تجربه کنم . خدایا شکرت بالاخره منم مادر شدم 😍😍

یدونه حشر یدونه نبا خوندم ۱۰۰سبحان الله ۱۰۰ شکرالله ۵۰ تا امن یجیب یه صلوات فتح هم انشاءلله  تا فردا میخونم برای شفای پدرم و همسرم ودخترم دعا کن خدا حوایج قلبیتو براورده به خیر بکنه راستی ذکر قسم خورده شیخ بهایی چیه 

2740
ذکر قسم خورده ی شیخ بهایی 

در جواهر مکنونه اورده انکه از شبخ بهایی منقول است که هر که صد بار این دعا را بخواند  با شرایط ، تا ده روز و هر روز ده بار و ابتداء از روز چهار شنبه کند اگر مطلب او روا نشد با من مخاصمه کند :

بسم الله الرحمن الرحیم یا مفتح الابواب و با مقلب القلوب و الابصار و یا دلیل المتحیرین و یا غیاث المستغیثین توکلت علیک یا رب و اقض حاجتی و اکف مهمی و لاحول و لا قوة الا بالله العلی العظیم  و صلی الله علی محمد و آله اجمعین