2752
2734
رَبِّ إِنِّی لِما أَنْزَلْتَ إِلَیَّ مِنْ خَیْرٍ فَقِیرٌ (قصص/24) . پروردگارا ، من به هر خیری که سویم بفرستی سخت نیازمندم.
آفرودیت مقدار بهبودی رو میشه بگی>؟ تحرک و تعداد و اینا؟ هزینش چقدر شد؟
رَبِّ إِنِّی لِما أَنْزَلْتَ إِلَیَّ مِنْ خَیْرٍ فَقِیرٌ (قصص/24) . پروردگارا ، من به هر خیری که سویم بفرستی سخت نیازمندم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من پارسال شوهرم عمل کرد و خداروشکر ازمایشش عالی شد من شهرستانم فک نمیکنم دکترشو بشناسی هرچند الان رفته از اینجا
برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم
فاطمه نتیجه قبل و بعد رو میتونی بگی؟؟؟ عددهاش؟
قیمتش چند شد؟ میکروسرجری بود یا معمولی؟
اول تعداد15 تحرک صفر بعد چهارماه تعداد110 وتحرک85 شکلش نرمال بود از اول البته قرصم داده بود دکتر
برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم
خداروشکر فاطمه. خیلی عالی بوده. میشه اسم دکترو بگی؟ این یکم تحرکش کمه بقیش طبیعیه . نمیدونم عمل کنه یا نه
2706