2733
2734
برابارداری ارامش خیلی مهمه مخصوصا پسر چون استرس مانع پسر دارشدنه بعدشم بعد بارداری نباد فعالیت زیاد داشته اباشی جاجا شو خونتو مرتب کن بعد چند روزی کاملا استراحت عد تحت نظر دکتر بارعایت تغذه انشالله باردارشو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یادمه امیر را باردار بودم خانمه تو مطب تو ماه 4 برای اخرین بار امد پیش دکترم و گفت دارن میرن کانادا به همین راحتی ................
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
من قبل از امیر دو بار بارداری ناموفق داشتم عزیزم به این نتیجه رسدیم همه چی را بیاد سپرد دست خدا
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
که نسبت به سن مادر بهت میگه چه موقع از سال باردار شی بچت چی درمیاد
98 درصد مواقع درسته
تنها 2 درصد خطا داشته
خارجیا ازش استفاده میکنن
خدا هم که باشی ...😉  باز کسی هست که از تو ناراضی باشد
چرا دحتر دوست داشتم خدا به من داد دو تا ولی از من گرفتشون تو ماه 6 بارداری قبل از اون ها هم تو هفته 6 یک جنین را از دست دادم جنسیت اون را نمیدونم ولی دیگه سر امیر سپردم به خودش گفتم هر چیزی که خودش صلاح میدونه به من بده