2733
2739

فک نمیکنم

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چ چیزا برای چی جم کن تروخدا این چرت و پرتارو خدم شیش ماه باهاش کار کردم کیبوردع دیع اطلاعات شخصی چیع😐

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿

این فونت رو نصب کردم خاستم ببرم تو کیبورد

گزینه اومد که با تایپ به رمز کارت و اطلاعات بانکیت دست پیدا میکنه مواظب باشم و این حرفا 

شما دارید این برنامه رو 

یه همسر خوب   ، دوتا دخمل گل   یه پسرتپل     .دارایی های با ارزشم .خدایا شکرت.
2738
چ چیزا برای چی جم کن تروخدا این چرت و پرتارو خدم شیش ماه باهاش کار کردم کیبوردع دیع اطلاعات شخصی چیع ...

چرا شما عزیزم اینقدر بی ادبی 

ببین در ادامه من چی گفتم 

چ چیزا برای چی جم کن تروخدا این چرت و پرتارو خدم شیش ماه باهاش کار کردم کیبوردع دیع اطلاعات شخصی چیع ...

گوشیم همچین پیامی برام فرستاد 

چرا شما عزیزم اینقدر بی ادبی   ببین در ادامه من چی گفتم

بی ادبیه الان این؟ من تجریش داشتم دارم میگم خوندم ب اونا توجه نکن همیشه میاد

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿