2733
2739

شمارشو گزاشت نمیدونم اعتماد کنم بزنگم واسه کمک یا سرکار گزاشت؟ من باهاش قرار گزاشتم فردا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا من چندنفرم تو تاپیکش تگ کردم بیان بهش کمک کنن.🙄

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2731
۰چی ممنوعه. ینی خود به خود لغو کردن یا خودش کرد؟ خیلی برام مهمه

نی نی یار لغو کاربری میکنه هم کسی ک درخواست پول میکنه هم اونی ک کمک میکنه

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)

خب یه تماس بگیر و یه تحقیقی زحمت بکش بکن خب اگه واقعٱ راست میگه کمکش کنیم اگه واقعا راست میگه منم در حد توانم یه کمکی میکنم... چقدر لازم داره؟ 

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............
2738
نی نی یار لغو کاربری میکنه هم کسی ک درخواست پول میکنه هم اونی ک کمک میکنه

اون درخواست نکرد اصلا بیچاره‌ .منم پول نمیخواستم بدم فقط میخواستم غذا خوراکی و میوه بدم. دلم سوخت از قبل میشناختمش اخه

خب یه تماس بگیر و یه تحقیقی زحمت بکش بکن خب اگه واقعٱ راست میگه کمکش کنیم اگه واقعا راست میگه منم در ...

من از قبلا میشناختمش تو جریان بیناری دخترش بودم بیش از یه ساله ولی هیچ وقت شماره نگرفتم خودشم هیج وقت کمکی نخواست الان که گفته بود کجا ندری میدن قلبم اتیش گرفت من فردا ندری دارم گفتم میوه و عذا و خوراکی ببرم بدم بهش تو یه استگاه مترو ‌ کسی که نمیشناسه بخواد ریا شه اینجا همه ام کمک کنیم هیچ کس همو نمیشناسیم . من شمارشو برداشتم حالا فردا برم ببینم چیه قضیه

چرا لغو میکنههه پس انسانیت کجاس خوب بگین مدرک بزاره

لغو نکرده لغوش کردن. من میشناسم یه ساله بچش مریضه تاپیکاش و میدیدم. الانم درخواست پول نکرد فقط وضعیتشو گفت برنج نخورده بچش نون و پنیز چای میهوره گرسنه بودن بمیرم براش

من از قبلا میشناختمش تو جریان بیناری دخترش بودم بیش از یه ساله ولی هیچ وقت شماره نگرفتم خودشم هیج وق ...

عزیزم فردا که دیدی به من هم خبر میدی اگه حقیقی بود کمک کنم؟منم یهو دیدم قطع دسترسی شد شک کردم‌.ولی خب الان شما گفتی از قبل میشناسیش کامل

لغو نکرده لغوش کردن. من میشناسم یه ساله بچش مریضه تاپیکاش و میدیدم. الانم درخواست پول نکرد فقط وضعیت ...

همون منطورم نی نی یاره یافاطمه زهرا با بچه مریض میخواد چیکار کنه خدایا تورو قران کمکش کن

2706