2752
2734
عنوان

خدایا یعنی ما هم می تونیم یک روز صاحب خانه بشیم........

| مشاهده متن کامل بحث + 24496 بازدید | 50 پست
من پارسال تو تاسوعا و عاشورا بیرون که بودیم نذری برنج و قیمه دادن همونجا یک هو گفتم اینها چرا نوشابه نذر نمیکنن خوب یکی نوشابه بده اگه من تا سال دیگه خونه دار بشم نوشابه میدم. به حرفم خندم گرفت گفتم ما و خونه دار شدن محاله...ولی امسال شهریور نمیدونم واقعا چی شد تونستیم خونه بخریم البته امسال نوشابه یادم رفت بدم ولی حتما سال دیگه میدم
ههههههههههه
کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حسنا جون برای خدا کاری نداره ما 8 ساله ازدواج کردیم اصلا فکرشم نمیکردم خونه دار شیم بخاطر همین بچه دار نشدیم ولی باورت نمیشه دخترم که بدنیا اومد الکی الکی بعد دو ماه خونه خریدیم یعنی اصلا بهش فکرم نکردیم من که کاملا ناامید بودم و دیگه بهش فکرم نمیکردم-ایشالله شما هم بزودی میخرین
2731
عزیزم ما هم حالا حالا نمیتونیم خونه بخریم.نگرون نباش شوهر من نه پدر داره نه مادر نه پشتیبان. برادراش همه سرمایه دار و ما اینجا اس و پاس.مهم نیست اگه همه چی تو زندگی برا ادم محیا باشه دیگه زندگی که زندگی نمیشه .باید از پیچ و خمها بگذری. اونایی هم که همه چی دارن درگیر چیزای دیگن.اگه خدا یه موهبت رو ازت گرفت مطمئن باش چیزای دیگه ای سر راهت قرار داد.اگه امکانات زندگیت کمه چیزای دیگه داری. از دست پدر شوهرتم ناراحت نباش میگن بعضی ادمها مثل گوسفند زندگی میکنن فقط میچرند و علف میخورند و میخوابند اصلا به اسمان نگاه نمیکنند زندگیشون فقط رشد طولی داره و عرض زندگیشون هیچوقت بزرگ نمیشه این ادما به اطرافیانشون هیچ سودی نمیرسونن و فقط در طول زندگی در حرکتند.سو تفاهم نشه ها من اینو از کتاب لطفا گوسفند نباشید نقل کردم
حسنا جون حتما عزیزم دعاهام همیشه صاحب خونه شدن همه است چون واقعا اجاره ها و هزینه ها کمرشکنه
ان شااله همه صاحب خونه بشن
کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده است.
حسنااااااااااااااا منم کل طلاهام وسایل اضافی رو بفروشم و وام بگیرم یه 45 میشه به این خاطر گفتم به جهنم میری پایین میشینم ولی خونه میخرم حداقل 40 متر هم 40 متره
بازم خونه خودته

امسال میخوام این کارو کنم

اگر تو خونه 40 متری زندگی کنم بازم خیالم راحته سعی میکنم جمع کنم برم جای بزرگتر بگیرم

امسال میخوام بگیرم

اگر عید گرون شه دیگه نمیدونم باید چی کار کنم
سما جون بعضی وقتا می گم ای کاش منم موقع ازدواج سخت می گرفتم و به مادیات اهمیت می دادم ....
اما واقعا زندگی خوبی دارم خدا را شکر همسرم همیشه بهترین و عالی ترین چیزارو برام می خره واقعا ارامش دارم تو زندگیم به لطف خدا ولی فکر هر سال جا به جایی این همه خرج نی نی تو راه .... هر چی حساب کتاب می کنم فقط هنگ می کنم ...
سلام ما هم 2 سال و نیمه که ازدواج کردیم نی نیم نداریم حدود ا ماه پیش یه زمین خریدیم حالا کی ساخته بشه خدا عالمه احتمالا پیر شیم و خونه دار شیم ههههههههه از طرف خانواده شوشو هم هیچچچچچچچچچچچچچ حمایت نشدیم الانم کلی قسط داریم خیلی میترسم
حتما همینطوره نینی واقعا برکت میاره ولی عزیزم هیچی بهتر از آرامش نیست اینکه همسرت خوبه ویه نینی توراه داری خوشبختیه کامله-ولی با تربچه موافقم از یه خونه کوچیکم شروع کنی خوبه با این اوضاع 40 متر بهتر از اجاره های سرسام آوره
عزیم چرا نشه
بخدا من اصلا فکرشو نمیکردم میگفتم ارزوی همه چیرو به گور میبرم
تازه ششوهرمم کارمند دامدش تازه نزدیکه700 شده
ولی خدارو شکر ماشین حریدم
قرراه از فردا پی خونه امونو بزنیم بسلامتی
کاش می دانستم این سرنوشت راچه کسی برایم بافته ..
آن وقت به او می گفتم یقه را آنقدر تنگ بافته ای که بغضهایم را نمیتوانم فرو ببرم ..........................................................................................................................

ملیح**مامان سه قلوها**DesiSmileys.com:

فقط خدا لطفش و دروباره شامل حالم کنه یه نی نی بندازه تو دلمhttp://www.smileycodes.info
کاش می دانستم این سرنوشت راچه کسی برایم بافته ..
آن وقت به او می گفتم یقه را آنقدر تنگ بافته ای که بغضهایم را نمیتوانم فرو ببرم ..........................................................................................................................

ملیح**مامان سه قلوها**DesiSmileys.com:

من همسرم بنده خدا هیچی نداشت حتی همه پس انداز هاش پای پیمانکاری هزینه شد . هیچی نداشتیم واسه شروع حتی پول پاتختی مون همه رفت پای بدهی همسرم. خودش که هیچی نداشت خانموادشم تا الان کاری به کارمون نداشتند .