2733
2734
عنوان

بیاید بگید شما بودید چیکار میکردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 806 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب منم میگم باید هماهنگ میکرد باهام از همین که نگفته ناراحتم

بیخیال ب دل نگیر قهر هم نکن ،ولی بخاطر هماهنگ نکردنش نرو باهاش ،تا بدونه دیگه تکرار نکنه 

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
2728
خوب میرفتی

اخه وقتی میرم مادرشوهرم کلا استراحت مطلقه دست به هیچی نمیزنه

جاریمم میگه من میام اینجا باید استراحت کنم

باورت نمیشه سری اخر رفتیم هر روز ظرف شستن و برنج گذاشتن کار من بود

یه روز ظرفا رو‌من نشستم جاریم رفت مال خودشو سوهرشو بچشو شست اومد نشست

خب باشوهرت برو..نزارتنهاجایی بره همیشه کنارش باش.

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
2738
بیخیال ب دل نگیر قهر هم نکن ،ولی بخاطر هماهنگ نکردنش نرو باهاش ،تا بدونه دیگه تکرار نکنه 

از اینکه اینهمه گفتم این هفته نریم نهایتا هفته بعدی مرخصی بگیر اول هفته دو سه روز بریم و با پرروگی کار خودشو کرده ناراحتم

دو ساعت پیش گفت تو نمیای من خودم برم؟ گفتم اره من نمیام 

بازم تا صبح صبر کن ببین چی میشه

به نظرم دوباره میاد میگه بهت 

اگه گفت با مهربونی بگو میام باهات ولی فکر نمیکنی رفتار دیروزت اشتباه بود، منو بیخبر میذاری بعد تازه پرخاش هم میکنی بعدم میگی خودم میرم 

اگه هم نگفت که بهتر بمون خونه استراحت کن یکم

از اینکه اینهمه گفتم این هفته نریم نهایتا هفته بعدی مرخصی بگیر اول هفته دو سه روز بریم و با پرروگی ک ...

حالا بخاطر باباش حتما میره ،

ولی خب شوهر منم یه وقتایی یهوویی تصمیم ب رفتن میگیره ،

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
2706