2733
2739
عنوان

بچه های تاپیک آنومتریوز بعلت سنگینی تاپیک قبل بیاین توی این تاپیک

| مشاهده متن کامل بحث + 954942 بازدید | 50881 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حنا جون ایمیلت نیومد. خودتم که رفتی. از این به بعد در این مکان برای هرکس که حضور فعال تری داشته باشد دعای بیشتری روانه آسمان می شود تا خدا زودتر مشکلش رو حل کنه.

خدایی بچه ها من داشتم این چندروز از افسردگی می مردم. فقط با اومدن اینجا و حرف زدن با شما روحیه سابقم رو بدست اوردم.

خدا خیرتون بده دوست جونیا.
خواستم چشمهایش را از پشت بگیرم... دیدم طاقت اسمهایی را که می گوید ندارم.
سلام به دوستان خوبم . خوبید ؟ من میخوام با یکی دردل کنم کی میخواد گوش بده ؟ حالم خیلی بده .
دلم گرم خداوندی است که با دستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد...چه بخشنده خدای عاشقی دارم...که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم...... دلم گرم است...میدانم ...بدون لطف او تنهای تنهایم...برایت من خدا را آرزو دارم...
2738
راستی مامان من حج مشرف شدن. گفتم واسه هممون دعا کنن. شما هم با من نیت کنین تا خدا صدامون رو اینبار از خونه امن خودش بشنوه و جوابمونو بده.

جمعه ان شاءالله برمی گردن. هر سفارشی دارین در خدمتم.
ساره جان من خیلی افسرده شدم امروز هم حوصله نداشتم سر کار برم مرخصی گرفتم همش به شوشو گیر میدم . این قضیه بچه هم برام خواب و خوراک نذاشته نمی دونم چکار کنم کجا برم با کی حرف بزنم ؟
دلم گرم خداوندی است که با دستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد...چه بخشنده خدای عاشقی دارم...که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم...... دلم گرم است...میدانم ...بدون لطف او تنهای تنهایم...برایت من خدا را آرزو دارم...
ساره جان خواهش میکنم به مامانت بگو برای من دعای مخصوص کنه من خیلی داغونم
من الان دوران پریودی هستم از 1/5 ماه قبل رژیم گیاهخواری گرفتم خرما و عسل جوشانده بومادران و رازیانه و مریم گلی و خیلی چیزهای دیگه میخورم و همش دعا میکنم از چند روز پیش هم که پری اومده کاملا ناامیدم . بخاطر همین بهم ریخته ام . فقط تنها چیزی که شده درد پری کم شده و خونریزیهام هم کمتر از قبل شده . به نظرت نشونه خوبی هست ؟
ساره کجایی عزیزم /
الان توی خونه نشستی؟

به دور و بر خودت یه نگاه بنداز.

هیچ وقت فکر کردی که چقدر چیزای باارزش تو زندگیت داری؟

هر چی یادت میاد و جلوی چشات میاد بنویس. ما هم کمکت می کنیم.