2733
2734
عنوان

حق من نبود کرونا بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 30 پست

وضع ماهم دقیقاعین شماس

جایی نرفتیم خریدرفتنی دوتاماسک زدیم ولی الان خانوادگی گرفتیم منم نمی بخشم وبه خداواگذارمی کنم

جالبیش اینه که هرکی زنگ می زنه بهمون حالمونوبپرسه بایه حالت مسخره میگه شماکه جایی نمی رفتین چراگرفتین

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وضع ماهم دقیقاعین شماس جایی نرفتیم خریدرفتنی دوتاماسک زدیم ولی الان خانوادگی گرفتیم منم نمی بخشم وب ...

به منم همین و میگن دیدی فلانی فلانی اصلا رعایت نمیکنه تا حالا کرونا نگرفته!راستم میگم خدایی من حتی مهنونی هم نرفتم اینم از شانس ما

وضع ماهم دقیقاعین شماس جایی نرفتیم خریدرفتنی دوتاماسک زدیم ولی الان خانوادگی گرفتیم منم نمی بخشم وب ...

همین مسخره کردن ها بدتره 

تازه خواهرم میگه میخواستی نری خرید 

آخه خرید نرم چی بخورم 

من همیشه دو تا ماسک میزدم ولی چهارشنبه عجله ای شد 

ای کاش دو تا زدهدبودم ای کاش بچه رو نبرده بودم

هر چند شوهرم میگه کرونا نیست سرماخورده بچه 

یعنی میشه

2728

فروشنده ها رعایت نمیکنن انگار مغازه خونشونه که ماسک نمیزنن حق الناس گردنشونه

انشالله خفیف رد کنید 

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
همین مسخره کردن ها بدتره  تازه خواهرم میگه میخواستی نری خرید  آخه خرید نرم چی بخورم  ...

اره احتمالش ست منم خیلی رعایت میکنم دقیقا همینایی که میگی به ما هم میگن و مسخره میکنن

ماه پیش دخترم تب کرد و گلو درد و سرفه و...من گفتم صد در صد کروناس کلی حرص خوردم و ناراحت که چرا ما باید بگیریم تا دو هفته منتظر بودم پسرم و من و باباش علایم نشون بدیم که شکر خدا چیزیمون نشد دخترمم بردم دکتر و چند روزه کامل خوب شد انشالله پسر شمام کرونا نیس 

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
عزیزم نمیخوام بترسونمت ولی کروناس ضعف شما دلیل مهمش ضعف و لرز  کروناس

از خودم و بچه م نمیترسن ، مادرم تازه واکسن زده تو خونه ماست از اون وحشت دارم که بگیره 😢😭😭😭

2740
فروشنده ها رعایت نمیکنن انگار مغازه خونشونه که ماسک نمیزنن حق الناس گردنشونه انشالله خفیف رد کنید&n ...

دو تا فروشنده بودن خاک تو سرشون نکبتها ماسک نداشتن 

چقدر اشتباه کردم وارد مغازه شدم ای کاش نمیرفتم

به منم همین و میگن دیدی فلانی فلانی اصلا رعایت نمیکنه تا حالا کرونا نگرفته!راستم میگم خدایی من حتی م ...

اره منم ازاین حرصم می گیره تاحالایه بارم ماسک نزده اصلاکاربردماسکونمی دونه بعدزنگ می زنه واسه من توصیه می کنه زرمی زنه 

اره احتمالش ست منم خیلی رعایت میکنم دقیقا همینایی که میگی به ما هم میگن و مسخره میکنن ماه پیش دخترم ...

خدا کنه ، وگرنه جواب مادرم رو نمیدونم چی بدم ، درد خودم کمه، باید نگران اونم باشم 

همین مسخره کردن ها بدتره  تازه خواهرم میگه میخواستی نری خرید  آخه خرید نرم چی بخورم  ...

ماهم خریدموادغذایی می رفتیم پاساژگردی ومغازه گردی نکردیم تواین مدت ولی خب الان وضعمون اینه

چه کروناباشه چه سرماخوردگی به خودتون استرس راه ندین استرس شرایط روبدترمی کنه امیدوارم بچتون زودترخوب شه

ماهم خریدموادغذایی می رفتیم پاساژگردی ومغازه گردی نکردیم تواین مدت ولی خب الان وضعمون اینه چه کرونا ...

دقیقا،  منم فقط نانوایی قصابی میوه فروشی و سوپری میرم با دو تا ماسک فقط روز چهارشنبه یه ماسک زدم ، ای کاش دو تا ر زده بودم ، الان اینقدر عذاب وجدان نداشتم 

استرس ندارم چون مرگ آدم مقدر شده است 

ولی واقعا اعصابم داغونه چون اون روز خیلی آدم بی ماسک دیدم تو خیابون ، چقدر متاسفانه شعور مردم کمه،  چقدر بی وجدان هستند ، الان من فردا باید برم مدرسه، ولی احتمال میدم کرونا دارم نمیرم با اینکه کار واجب دارم