2737
2739
چندتا لباس فقط. چون پسرم تازه چند روز پیش تولد یکسالگیش بود. لوازم سیسمونی داریم. فقط باید فکر یه کا ...

کالاسکه دوقلو واقعا نیازه برات زودتر بخر تا سنگین تر نشدی پس از لباس خیالت راحته 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
چقدر عالی😍 از این روزای قشنگ تمام استفاده رو ببر،چون هر بار بارداری متفاوته و دیگه تکرار نمیشه ان ...

الهی آمین انشاالله 

انشاالله که شماهم براحتی زایمان کنی 🌷🌷🌷

همه نی نی های قشنگشونو بغل کنن 🌷🌷🌷

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الهی آمین انشاالله  انشاالله که شماهم براحتی زایمان کنی 🌷🌷🌷 همه نی نی های قشنگشونو بغل کنن ...

انشالله انشالله😍

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
2742
سلام مبارکه  کاش گروه بزنید دورهم باشیم ما باردارا

سلام عزیزم خوش اومدی نی نی ات چیه ؟ تاریخ زایمانت کیه ؟اینجا هم میتونیم با هم باشیم خوبه گروه بزنیم اما بقیه اگه موافق باشتن

سلام عزیزم خوش اومدی نی نی ات چیه ؟ تاریخ زایمانت کیه ؟اینجا هم میتونیم با هم باشیم خوبه گروه بزنیم ...

نی نی من دخمله 

انشاءالله آخر آذر میاد پیشمون

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
2740