2737
2739
عنوان

هر کسی با شوهرش مشکل داره یا کلا حاجت بزرگ داره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 11438 بازدید | 405 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام ، من چند ماه درگیر چله بودم و نتیجه تا میومدم بگیرم نمیشد... دلم شکست چون دیگه خودمم اخرش گند زدم ب چله م.

قهر کردم با خدا که چرا این اتفاقات افتاد و من دیگه نمیتونم پاک بشم و دیگه سمتت نمیام مثل قبل.

اخه وقتی خیلی چله میگیری و کلی امید داری و حاجت نمیگیری دلت سرد میشه و من قلبا دوست نداشتم ازین بیشتر دلسردتر شم و گفتم خدایا من دوست دارم اما دیگه ازت حاجتی ندارم دنیاتم مال خودت صبر میکنم تا بالاخره بمیرم.و هی امیدوار نکنم الکی خودمو.

الان خوندن تاپیک شما فقط و فقط یک معجزه ست برای من. فهمیدم مشکلم کجاست. با چندتا دعا خوندن ک نمیشه ...

از خودم خجالت کشیدم که انقد راحت جا زدم. 

همین قد ک لایق دونست باشما اشنا شم ازش سپاسگزارم

باور کنیم که چیزی به عنوان انتقاد سازنده وجود ندارد... انتقاد و شکایت دوستان را دلسرد و ناامید و دشمنان را به لجاجت وادار میکند. از امروز متعهد شویم نه از خود نه از خدا و نه از دیگران  و نه از طبیعت گله، شکایت و انتقاد نکنیم و فقط سپاسگزار پروردگارمان بابت داشته هایمان و خدمات دیگران باشیم:)
اول که برای مادرتون بسیااااار متاسفم با این طرز صحبتشون. بعد هم نماز امام زمان که گذاشتم رو بخون

ممنونم...... به غیر نماز امام زمان.... سوره ای نیست دراین مورد؟؟؟ بازهم ممنونم

برام یه صلوات می فرستی🌹😍
2740
شما خانمی؟؟ میشه بگی چند سالته و دقیقا چه خالتهایی داری؟

بله خانم هستم ۲۹ سالم هست

فکر و خیال زیاد استرس فراوان نمیتونم تو یه کاری متمرکز بشم زودی خسته میشم کلا بعضی وقتها موقیعیت رو درک نمیکنم مثلا کجام نمیدونم چطور بگم نماز راحت نمیتونم بخونم

2706