2733
2734
سلام بیاین به منظور راهنمایی خودمون و دوستان دکتر های خوب کرج رو بهمدیگه معرفی کنیم علت خوب بودن و تایید کردن دکتر رو حتما ذکر کنید ممنون از همه شما
بارالها قدمهایت را در تمام زندگی ام احساس کردم و از تو بابت تمام نعمت هایی که من دادی سپاسگذارم (مخصوصا سلامتی و یه همسر خوب)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام زحل جان واقیعتش من دکتر جراحی پلاستیک خوب توی کرج نمیشناسم ولی توی تهران دکتر دینی کارش خیلی خوبه.کلینیک شقایق توی خیابون فتحی شقاقی هستش
بارالها قدمهایت را در تمام زندگی ام احساس کردم و از تو بابت تمام نعمت هایی که من دادی سپاسگذارم (مخصوصا سلامتی و یه همسر خوب)
2731
خیلی هم دکتر خوب و منصفی هستش اگه خودش هم نتونه کاری برات بکنه بهت معرفی میکنه
دکتر خوب زنان : دکتر نوشین جعفری به این علت که خوش برخورده و تشخیص خوبی داره استرس الکی هم نمیده بیمارستان امام خمینی و کسری و قائم و مریم هم زایمان میکنه
برای گوارش و معده پیش دکتر محمود عندلیب نرید که اصلا خوب نیست .همسر من و همینطور خودم بعد از یکسال دارو خوردن و ویزیت پیش ایشون خوب نشدیم هیچ بدتر هم شدیم.فقط پول میگیره
سلام دکتر امیر محمد بازیاری جراح و فوق تخصص لثه دارای برد تخصصی از آمریکا دکتر خودمه چند ساله میرم پیشش خیلی خیلی راضیم از همه جای ایران میان پیشش........مطبش 4راه طالقانی و دکتر داوودی فوق تخصص خون و گوارش اینم با معرفی 2تا دکتر رفتم پیشش و دکتر بازیاری هم تاییدش کرد.. خیلی بهم آرامش داد مطبش خیییلی شلوغ بود دکتر سن بالایی بود و کارش واقعا عالی بود....مطبش 4راه طالقانی هرکس شماره هاشونو خواست بگید تا بگم
مـــــن ذره ای از خالــــــــــــق هستم ،اگر ضــــــرورتی بر وجود من نبود ، او هرگز مـــــــرا خلـــــــــق نمیکرد و من هرگز اینجــــــــــا نبودم .
بچه ها برا لیزر موهای زائد جای معتبر و خوبی رو میشناسید بگید؟
مـــــن ذره ای از خالــــــــــــق هستم ،اگر ضــــــرورتی بر وجود من نبود ، او هرگز مـــــــرا خلـــــــــق نمیکرد و من هرگز اینجــــــــــا نبودم .
افسانه جان متاسفانه دکتری برای کاشت مو سراغ ندارم ولی اگه دکتری پیدا کردم توی همین تاپیک برات میذارم
ملورین جان برای لیزر موهای زائد خیلی حواست باشه کجا میری و چه دستگاهی دارن استفاده میکنن.من خودم مرکز لیزر و ماساژ اسپارس رفتم که گفتند دستگاهشون الکساندریت هستش ولی بعد از دو جلسه فهمیدم نوعی ipl هستش.توی کرج مرکز بهبد بین شهدا و طالقانی فکر کنم بهتره ولی کمی قیمتاش بالاست که الکساندریت هم داره و با توجه به دستگاهش می ارزه ولی تهران رو میدونم چندجا هست