2737
2734

خانما من بین پانکچر و انتقالم پریودیم عقب افتاده بود بی بی بی گذاشتم اینجوری شد تحرک و مورفولوژی اسپرم شوهرم صفر بود مگه میشه؟؟؟ شوهرم هست میام کامنتا رو میخونم دیر جواب دادم بی احترامی نشه

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
امپول اچ سی جی نداشتی شاید اثر اون باشه 

نه عزیز تخمک کشی مال پری قبل بود.و یکماه استراحت داشتم و اینماه هم انتقال‌هیچ دارویی نداشتم تا جنین انتقال بدم 

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم
نه عزیز تخمک کشی مال پری قبل بود.و یکماه استراحت داشتم و اینماه هم انتقال‌هیچ دارویی نداشتم تا جنین ...

خب پس مبارکه دیگه خدا برات معجزه کرده 😘

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷

خانومای گل از اونجایی که دوست ندارم تاپیک بی نتیجه بمونه باید بگم دوتا تیتر بتا دادم که اولی ۷۰ و دومی ۲۵۳ بود به فاصله ی ۴۸ ساعت.

انشاله قسمت همه ی منتظرا بشه