2737
2739

سلام من سال ۹۶ با همین تاپیک آشنا شدم بعدم با دکتر شریفی و زایمان طبیعی بعد سزارین داشتم ولی روز زایمان خود دکتررشریفی نبودن و با دکتر مصطفایی زایمان داشتم حالا کسایی که ت تاپیک با این دو دکتر عزیز زایمان داشتن بیان تجربیات شون رو بگن چون دوباره باردارم و تو دو راهی انتخاب دکتر 

خدای بزرگ خودت بهم  یه هدیه  کوچولو  و دوست داشتی دادی خودت حافظ سلامتیش باش جز تو کسی رو ندارم فقط تو به حالم آگاهی.    برای سلامتی نی نی من و همه نی نی های تو راه یه صلوات لطفا  بفرستید.
عزیزم شماپیش شریفی  زایمان کردین

بله تحت نظر ایشون بودم ولی شب قبل زایمان یکی از اقوام نزدیکشون فوت کرده بود و نتونست بیاد همکارشون دکتر مصطفایی زایمان رو انجام دادن و ایشون هم واقعا دکتر متعحدی  بودن ولی حالا که باردارم دوباره و میخوام بازم طبیعی زایمان کنم یه ذره وسواس الکی پیدا کردم

خدای بزرگ خودت بهم  یه هدیه  کوچولو  و دوست داشتی دادی خودت حافظ سلامتیش باش جز تو کسی رو ندارم فقط تو به حالم آگاهی.    برای سلامتی نی نی من و همه نی نی های تو راه یه صلوات لطفا  بفرستید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شماپیش شریفی  زایمان کردین

خانیمیشن در چه حالی انشالله که سلامتی تحت نظر کدوم خانوم دکتر هستید و طبیعی رو انتخاب کردی یا سزارین 

2731
خانیمیشن در چه حالی انشالله که سلامتی تحت نظر کدوم خانوم دکتر هستید و طبیعی رو انتخاب کردی یا سزارین ...

سلام عزیزم من یه هفته اس سزارین شدم تحت نظردکترکوماربودم توسعادت اباد

فقط خدا❤️❤️❤️
سلام عزیزم من یه هفته اس سزارین شدم تحت نظردکترکوماربودم توسعادت اباد

مبارک باشه عزیزم انشالله زیر سایه امیرالمؤمنین ،پدر مادر باشه