2737
2734
عنوان

شوهر جنتلمن کی داره؟از لحاظ قیافه بعددد اخلاق....😁🤌

| مشاهده متن کامل بحث + 1233 بازدید | 88 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخیییی عزیزم هم سن منی شما تقریبا🥰🤩

سلامت باشی💋

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
عزیزم همسر من زیباست اما از نظر اخلاقی صفره و همین باعث شده که قیافش تحت الشعاع قرار بگیره و اصلا دی ...

اره خیلیام شنیدم برعوس قیافشون اخلاق صفرن🥲

چه کسی گفت که مستی فقط از جام شراب است/من ز میخانه ی چشمان تو هر لحظه خرابم❤
2731
ولی گلی به قول قدیمیا شوهر خوشگل واسه بقیس سعی کن ملاکت اول اخلاق باشه بعد چیزای دیگه

تمامه سعیمو میکنم اما اگه از لحاظ قیافه خوشگل نباشه به چشمم اصلا دیگه نمیتونم ارتباط با طرف برقرار کنممم که بخام اخلاق طرفو بسنجم حتی

فداتشم مرسی ولی از من ب تو نصیحت هیچکس خوشبخت مطلق نیس و همه مشکل دارن برای زندگی ایندت گفتم😊

عزیزمی😘🥰

2738
تمامه سعیمو میکنم اما اگه از لحاظ قیافه خوشگل نباشه به چشمم اصلا دیگه نمیتونم ارتباط با طرف برقرار ک ...

ببین اشتباه میکنی مردا ذاتا ادمای تنوع طلبین بعد فک کن طرف خوشگلم باشه دیگه هیچی دیگه بعد آمار میگه میران خیانت مردای جذاب ۷۰ درصد از ی مرد معمولی یا زشت بیشتره از من به تو نصیحت هیچی اخلاق نمیشه هیچی

ببین اشتباه میکنی مردا ذاتا ادمای تنوع طلبین بعد فک کن طرف خوشگلم باشه دیگه هیچی دیگه بعد آمار میگه ...

اره خب اخلاق خیلی خیلی مهمهههه واقعا ادم با مروی که اخلاق نداره باشه پیر میشععع

اره اینم زیاد شنیدم...اما من یدونه خوشگل با وفا میخام😆

خشگلی هم خیلی مهمه و باید طرف به دلت بشینه

اصلا یکی اخلاق داشته باشه ولی زشت باشه نمیشه باهاش ازدواج کرد به نظرم😐 بچه‌تم زشت میشه

خشگلی هم خیلی مهمه و باید طرف به دلت بشینه اصلا یکی اخلاق داشته باشه ولی زشت باشه نمیشه باهاش ازدوا ...

افرین دقیقا نظرم همینههههههه ....شپا ازدواج کردید شوهرتون خشگله؟

افرین دقیقا نظرم همینههههههه ....شپا ازدواج کردید شوهرتون خشگله؟

خشگل نیست ولی خیلی جذابه

منم قیافه‌های جذاب بیشتر دوس دارم تا خشگل

سبزه قد بلند چشمای عسلی درشت صورت استخونی😁به به 😁

خشگل نیست ولی خیلی جذابه منم قیافه‌های جذاب بیشتر دوس دارم تا خشگل سبزه قد بلند چشمای عسلی درشت صو ...

خدا بهت ببخشتش عزیزم یه عمر خوشبخت باشی🤩❤