2737
2734
من خیلی این مورد رو دیدم که می دن آقایون پارک کنن... اگه منظورت اینه که خیلی عادیه حداقل من زیاد دیدم مخصوصا دم این مرکز خریدا که دقیقا تو یه وجب باید پارک کرد
فقط یک چیز در زندگی به شمار می‌آید و آن، شادی‌ست؛ هیچ‌گاه نگذار کسی آن را از تو بگیرد.کریستین بوبن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب دغدغه ش بوده دیگه چه اشکالی داره تاپیک زده ؟! شاید فک کنه چه بی ملاحظه من و از خونه کشیده بیرون مگه من نوکر باباشم ، شایدم فک کنه آخی خانومه کمک می خواست اومد در ما رو زد
  میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
2731
بابا این که چیزی نیست بالاخره همسایه بوده از تو خونه اش اومده بیرون در هرصورت کاری نمیتونسته بکنه که بخواد بگه عجب مادر بیخیالی دوستان اگه از دختر نازم خوشتون اومد لایک کینین ببینیم مسابقه رو میبره یا نه
مردا زود قضیه رو فراموش می کنن
  میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
2738
سلام اولدوز هرچی بوده گذشته نه؟ بیکاری میشینی فکر بیخود میکنی؟! الاعمال به نیات.... اگر کارت به نظر خودت بد بوده دیگه بعدا تکار نکن/انقدم وسواس فکری و بدبینی نداشته باش اونم ایشالا هیچ فکری نمیکنه/تموم شد و رفت...یه اتفاق ساده بوده همین و بس.مگر اینکه خودت بزرگش کنی!
من یه ثنای سپیدقبا و خوشبخت میشم با دعا و صلوات زیبای شما ؛ همه شما خوبانو به ذکر صلوات و دعا برای خوشبختی همه جوونها دعوت میکنم : اللهم صل علی محمد ص و آل محمد ص
پیامبر اکرم (ع) فرمود: هر کسی یک درهم در راه خدا بدهد ، خداوند هفصد حسنه برای او می نویسد. با پنج هزار تومن کار زیادی نمیشه کرد ولی میشه دل کسی رو شاد کرد ( هر چی کرمته، بگو بسم الله ) http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=953842
 before i die i want to be happy and make others happy
وااا؟؟؟ چه فکری قراره بکنن؟؟ هیچی.. کمک خواستی ایشون هم لطف کرده کمک کرده... نگران چی هستی عزیزم؟
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
همچین تاپیک زدی من فکرکردم مرد همسایه رو بیرون کشیدی زدیش! یا مثلا دور از جون همه مون ریختین رو هم!!! یا فکرای مزخرف دیگه... بابا چیزی نشده که!!!! ترسیدیم دخترجان
من یه ثنای سپیدقبا و خوشبخت میشم با دعا و صلوات زیبای شما ؛ همه شما خوبانو به ذکر صلوات و دعا برای خوشبختی همه جوونها دعوت میکنم : اللهم صل علی محمد ص و آل محمد ص
من بزرگش نکردم گفتم که خودم خجالت کشیدم خواستم ببینم نظر شما چیه کارم واقعا خجالت آوره یا نه ممکنه واسه هر کسی پیش بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2706