2733
2734

من ۳۶ هفته و ۳ روزمه معاینه لگن رو کی انجام میدن امروزم رفتم دکتر چیزی نگفت سرشم شلوغ بود خوب ویزیت نکرد  کی میفهمیم طبیعیه یا سزارین شما چند هفته زایمان کردید

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله

لطفا جواب بدید  مامانا و خاااااانوماااا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هفته ۳۸ گفته بودن بیا واسه چک کردن وضعیت جنین که ببینیم میشه طبیعی دنیا بیاری یا نه؟

اول همون هفته طبیعی به دنیا اومد، چند روز قبل روزی که گفته بودن بیا

به خدا ما منتظر برگشتن هیچ آدمی نیستیم، ما فقط منتظر برگشت خودمونیم که با اون آدم رفته... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

منم ۳۶هفته چند روز م بود معاینه شدم ۳۹هفته زایمان کردم البته من میخواستم زودتر زایمان کنم مشکل داشتم 

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
طبیعی من زایمان کردم راضی نیستم طبیعی زایمان نکن😔

واقعا  چیکار کنم سزارین کنن من اصلا نمیدونم  کی معاینه میکنن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخر ماه هشتم برا معاینه لگن هستش

واقعا  من اول ۹ هستم دکترم جوابمو نداد پرسیدم  

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من اولی رو ۳۹ هفته زایمان کردم ک توهمه سنوهام خوب بود دکترمم گفت طبیعی دیگه معاینه انجام ندادم تا همون زایمان دومی روهم همه چیم برا طبیعی اوکی بود ک تو هفته۴۱ ودو روز بخاطر درشت بودن بچه سزارین شدم

منم ۳۶هفته چند روز م بود معاینه شدم ۳۹هفته زایمان کردم البته من میخواستم زودتر زایمان کنم مشکل داشتم ...

چه مشکلی داشتی البته با اجازه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اولی رو ۳۹ هفته زایمان کردم ک توهمه سنوهام خوب بود دکترمم گفت طبیعی دیگه معاینه انجام ندادم تا هم ...

واقعا  من فقط ازمایش دادم ایا سونو هم تو ماه ۹ باید بدم کی باید بدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه مشکلی داشتی البته با اجازه 

بند ناف دو دور دور گردنش بود جفتش دچار پیری زودرس شده بود.

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
واقعا  من اول ۹ هستم دکترم جوابمو نداد پرسیدم  

تا جایی ک یادمه آره آخر ماه هشتم یا همون هفته اول نهم بود ک معاینه کرد بهمم چیزی نگفت ولی آخرشم سز شدم،هیچ علایمی از طبیعی نداشتم از وقتمم گذشته بود مجبور شد سزارین کنه

خدایا شکرت  
هفته ۳۸ گفته بودن بیا واسه چک کردن وضعیت جنین که ببینیم میشه طبیعی دنیا بیاری یا نه؟ اول همون ...

واقعا من میترسم بچم چون تو هفته ۳۰ سونو دادم برای وزن گفتن به پا هست حالا نمیدونم چرخیده یا نه و طبیعیه یا سزارین کسی نیست بپرسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706