2777
2789
من واسه چند سال بعد میگم الان که نمیشه رفت

حالاکجامیخوای بری؟ 😁اون واسه سفرهای فعلی است . وگرنه چندسال دیگه زمانی که انشاا... پاندمی تموم شه مشکلی نداره

**اللهم عجل لولیک الفرج**

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجا نداشت

ولی حقیقتش یکم پشیمون شدم 

شوهرم استرا زد فقط دستش محل تزریق خییییلی درد داشت وگرنه تب و اینا هیچی نداشت 

استرا گفت ایمنی ش بالاتره

ولی چون فردا تولدمه حوصله نداشتم مریض بیفتم

اینجا هست ولی نه خیلی مثلا سینو کلی داشتن ولی استرا گفت اندازه 3 دوز

ما آبادانیا   

میشه ک

بعضی کشورا قبولش دارن

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
ولی حقیقتش یکم پشیمون شدم  شوهرم استرا زد فقط دستش محل تزریق خییییلی درد داشت وگرنه تب و اینا ...

تولدت مبارک عزیزم 😍💋🎊

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
حالا کسی که عربستان نمیخواد بره. هرچند اونجا هم میشه رفت

منم نگفتم برید اونجا حرفی رو که اونا میگن گفتم منظورم اینه عربستان که عربستانه سینوفارمو قبول نمیکنه چه برسه جای دیگه. بعدم اگه خبرارو دنبال کنید میبینید که نمیشه بی خیال 

دعا کنید به خواسته م برسم لطفا😔🙏🏻
آخه چرا سینوفارم ایمنی خوبی داره که  خود چینیا با همین واکسن کنترل کردن دیگه

نمیدونم گلم اون چیزی که تو اخبار شنیدمو گفتم منم سینو زدم

دعا کنید به خواسته م برسم لطفا😔🙏🏻
2801