2733
2734
عنوان

بچه ها میخوام برم سر کار شوهرم مخالفه.بجنگم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1078 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام به نظر من الآن اولویت با بچه است. یه تجربه ثابت کرده که بچه هایی که قبل از چهار سالگی مادرهاشون شاغل شدن و از مادرهاشون (حتی به مدت دو ساعت در روز) دور بودن، دوران نوجوانی و جوانی خیلی سختی رو گذروندن. ولی اگه اصرار دارین که کار بکنین، یک سال دیگه صبر کنین و توی این مدت، آروم آروم همسرتون رو راضی کنین.
خدایا شکرت .... خدایا بهم صبر و ظرفیت و عافیت و برکت بیشتری بده، تا بیشتر و بهتر قدر نعمت های تو رو بدونم ... خدایا شکرت
شغل خوبیه . و محیط کاریش هم بد نیست بعضی مشاغل هست که محیط کاریش پسندیده نیست و اقایون حق دارند مخالفت کنند اما معلمی شغل مقبولی هست. اینکه واسه بچه سخته که بله سخته. هیچ کس نمیتونه جای مادر را پر کنه . اما خوب عادت میکنه. با شوهرت نجنگ سعی کن به توافق برسی اگر قرار باشه بری سره کار و بعد همش جنگ و دعوا و دلخوری فایده نداره یادت باشه قرار بری سره کار واسه ارامش بیشتر زندگیت. همه جوانب را در نظر بگیر ما زندگی شما را نمی دونیم چی به چیه که نظر بدیم من جای شما باشم سر همیچین کاری می رم. می تونی هفته را کامل نری. روی گل نی نی تو هم جای من ببوس و یه بار که محکم تو بغلت فشارش دادی واسم دعا کن.
بگو دوستم داری لعنتی
بنظرمن اگه تونستی یه فکری واسه بچه ات کنی برو من خودم معلمم مرخصیم نیمه بهمن تموم میشه شغل خوبیه ولی اگه قراره آرامش زندگیت ازبین بره ارزش نداره عزیزم
اللهم عجل لولیک الفرج.... آمین وصیت کرده ام بعد از مرگم همراه من دو تا فنجان چای هم دفن کنند!! شاید صحبت های من با خدا به درازا کشید... بهرحال دلخوریها کم نیست از بندگانش... همانهایی که بی اجازه وارد شدند بی مقدمه شکستند و بی خداحافظی رفتند!
2706