2752
2734
شمااززن بودن خودت نیازی نیس خجالت بکشی اون بی شخصیت واویزونه شمانباش..اونی که همه رومی خوادبه یه شکل ...

اه اه اه ...صددرصد البته که نیستم خیلی بدم میاد از این جور افراد ...خیلی برای زن بودنه خودم ارزش قائلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اه اه اه ...صددرصد البته که نیستم خیلی بدم میاد از این جور افراد ...خیلی برای زن بودنه خودم ارزش قائ ...

این خیلی خوبه به بقیه توجه نکنین چون فقط باعث ازارخودتون میشه اون کارخودشوادامه میده بی خیال

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!

خونه خالم کنار خونه مامانمه یه بار من خونه تنها بودم دیدم از خونه بغلی صدا میاد رفتم تو بالکن دیدم از خونه خالمه دوست دختر پسر خالم تو حیاط خونه خالم با پسر خالم حرف میزدن پسر خالم میگفت بابا ولم کن دیگه نیا دنبالم من تو رو نمیخوام دختره التماس میکرد تو رو خدا منو ول نکن گریه میکرد پسرخالم هم سرش داد میزد برو بیرون دست از سرم بردار روانیم کردی.  نمیدونم چرا دختره اینقدر اصرار میکرد خالم میدونست پسرش دوست دختر داره یه بارم دختره رو دیده صحبت کردن خالم میگه وضع مالیشون خوب نیست.  وضع مالی خالم توپه. نمیدونم بخاطر پوله که اینقدر اصرار میکرد یا واقعا دوستش داشت. ولی من اون روز حالم بد شد که چرا دختره التماس میکرد. حس حقارت بهم دست داد .از قدیم میگفتن پسر باید ناز دختر رو بکشه ولی تو واقعیت برعکسه.  شایدم من درکش نمیکنم جاش نیستم بدونم تو دلش چه خبره. ولی جرات میخواد منت پسرا رو بکشی همینجوری خودشونو بالاتر میبینن چه برسه منتشونو بکشیم

خونه خالم کنار خونه مامانمه یه بار من خونه تنها بودم دیدم از خونه بغلی صدا میاد رفتم تو بالکن دیدم ا ...

خیلیاشون واقعا بخاطره پوله طرفه...خیلیاشون واقعا عاشقن ولی آخه عشقه یطرفه که به درد نمیخوره برای دو طرف زجره و شکنجه بعده یمدت تبدیل به کینه ونفرت میشه...بنطره من شان و شخصیته یه دختر و یه زن بالاتر از اینه که با یه هوسه زود گذر زیره سئوال بره