2733
2739

چرا بعضی از این دخترا اینقدر آویزونن....دس از سره پسرا برنمیدارن....چرا اینقدر پر رو  وبی حیان....پسره هرچی بلاکش میکنه با یه پیجه دیگه میره تو پیجش و میگه عاشقت شدم  دارم دیونه میشم....اه اه اه...چرا اینقدر بی ارزش میکنین خودتونا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

شمااززن بودن خودت نیازی نیس خجالت بکشی اون بی شخصیت واویزونه شمانباش..اونی که همه رومی خوادبه یه شکل ببینه سالم نیس

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!

☜میدانے؟

♡ترجیح میدهم

⇠خـــالـقم⇢

مرا بپسندد♡

☜وقتے او مرا بپسندد⇩

☜دیگر بہ نگاہ دیگرے

نیاز ندارم...✔️

☜از من میشنوے

☜تو هم خودت⇩

را حرام چشم هاے خیابانے نڪن!!

همین یه جمله کافیه کاش دخترامون ارزش خودشون میدونستن

غرور ندارن

بی رگ...

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه🖤با یه روایته دیگه لیلی جای مجنونه🖤مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه🖤تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد🖤🖤🖤...                                                                                   نامم را از یاد مَبَر...من با صدایت نفس میکشم🖤.                                                                                                                                                           
2706