2737
2739
عنوان

بیاین کمک،ازم ناراحت شده انگار☹ چه کنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنگ بزنم زشت نیست؟ احساس منت کشی بهم دست میده😶😂

شما صبرکن

اگر پیامت خوند و جواب نداد بهش زنگ بزن تلفنی صحبت کنید . پیام با خواستگار من نمیپسندم  

دیگه اصن درمورد اینکه خوابت برد و اینا نیازی نیست بهش بگی. 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2742

کسی که میخواد ازدواج کنه این احساس ها و حساسیتها براش مهم نیست. اگر مهم بود بدون بچه است هنوز.

یه آدم بالغ بیشتر از احساس باید درک از رفتارها و موقعیتها داشته باشه. بعد ازدواج این موارد پیش میاد خیلی زیاد

قهرمان خودت باش
اینش ناراحتی داره که چی؟ درست متوجه نشدم😅

میگم اگر شما دلیل رو نمگفدین ناراحتی داشت براش ولی گفدین دیگه پس جای ناراحتی نداره

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿
خیلی روز فشرده ای داشتم خوابم برد ناخودآگاه

بدم نمیشه اینطوری یه موقعیتی پیش اومده که هم تو نشون بدی بلدی مسئولیت کار اشتباهتو بپذیری هم اون میتونه نشون بده که رفتارش در برابر کسی که اشتباهشو قبول داره چیه! الان موقعیت خیلی خوبیه که بسنجی و بفهمی در آینده اگه کاری کنی چه رفتاری ازش انتظار میره

2740
بدم نمیشه اینطوری یه موقعیتی پیش اومده که هم تو نشون بدی بلدی مسئولیت کار اشتباهتو بپذیری هم اون میت ...

من پذیرفتم ولی کلمه ی معذرت خواهی تو پیامم نفرستادم و الان میگم شاید جور دیگه ای برداشت کنه

کسی که میخواد ازدواج کنه این احساس ها و حساسیتها براش مهم نیست. اگر مهم بود بدون بچه است هنوز. یه آ ...

اخه یه جور قرار گذاشته بودیم که اون ساعت انلاین باشیم و از بدقولی خوشش نمیاد مثل خیلی‌هامون

حالا ممکنه برداشت کنه که از عمد این کارو کردم یا یه همچین چیزی🤷‍♀️

من پذیرفتم ولی کلمه ی معذرت خواهی تو پیامم نفرستادم و الان میگم شاید جور دیگه ای برداشت کنه

کاش این یه کارم میکردی، ولی فعلا که چیزیه که شده 

من توی موقعیتت نیستم و آگاهی کامل نسبت به شرایطت ندارم برای همین نمیتونم بگم جات بودم چیکار میکردم، اما به هر حال هر اتفاقی افتاد حواست به تک تک واکنشاش باشه چون میشه کارای سالای بعدشو از روی همینا حدس زد!

اخه یه جور قرار گذاشته بودیم که اون ساعت انلاین باشیم و از بدقولی خوشش نمیاد مثل خیلی‌هامون حالا مم ...

بچه ها گفتن صبر کن، یکم صبر کن.

در ضمن مختصر و مفید عذرخواهی هم بکن چون نشانه ادبه.

خودش بعد میاد و با هم یه زمان مناسب صحبت میکنین.

ولی سوالای مهم رو تو چت زیاد نمیشه پرسید. باید طرفو ببینی و رو در رو باهم حرف بزنین عزیزم. 

قهرمان خودت باش