2752
2734
عنوان

یک ماهه هومدم خونه پدرم بدون بچه هام

| مشاهده متن کامل بحث + 3458 بازدید | 212 پست
دوستان بنطرتون برم دیدن دخترم توو مدرسه

اره برو ببینش 

براش یه عروسک هدیه بخر 

بهش قول بده که زود برمیگردی 

استارتر برگرد برو خونه آت می‌دونم سخته 

می‌دونم آدم تا کارد ب استخوانش نرسه نمیره 

ولی آخه بچه هات چی؟؟؟ 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نمیده .تماس گرفتم ک با بچه هام حرف بزنم جواب نمیده میگ خودت رفتی خودتم برگرد

بچه هات چند ساله اند

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
ده روزی میشه ندیدمشون .قلبم درد گرفته دیگه

خوبه شوهرت بچه ها رو نگه میداره من که بخوام برم اینارو هم میده دستم بچه ها هم انقدر شلوغ و پر هزینه که از خجالت برمیگردم خونم درسته طاقت دوریشونم ندارم

اینجیمه اورگیم بختیمیزقارادااولساکفنیمیز آق اولاجاخ🥺🥺🥺🥺🥺آنا کاش یوخویا گالایدون
2731
اره برو ببینش  براش یه عروسک هدیه بخر  بهش قول بده که زود برمیگردی  استارتر ...

خیلی بدرفتاری میکنه خونمو توو شیشه کرده 

واقعا کارد به استخون رسیده.یه زحمت نداد بیاد دنبالم بیاد حرف بزنه 

خوبه شوهرت بچه ها رو نگه میداره من که بخوام برم اینارو هم میده دستم بچه ها هم انقدر شلوغ و پر هزینه ...

من هیچ مشکل مالی ندارم از پس خودم و بچه ها بر میام

ولی متاسفانه همه قانون ب نفع مرد هست

بنطرت برم دیدنش هوایی نمیشه 

برو

ولی اول و اخر نباشه

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
خیلی بدرفتاری میکنه خونمو توو شیشه کرده  واقعا کارد به استخون رسیده.یه زحمت نداد بیاد دنبالم ب ...

ی جا بیرون خونه با شوهرت قرار بزار حرف بزنید تموم کنید این جریان رو 

بگو یا طلاق بده یا تکیلف بچه ها رو مشخص کن 

همسرت بچه ها رو بهت نداده چون می‌دونه تو بخاطر بچه هات برمیگردی 

این صلاح همه ی مردا هس 

شاید دوستت داره 

من هیچ مشکل مالی ندارم از پس خودم و بچه ها بر میام ولی متاسفانه همه قانون ب نفع مرد هست

پس تو وضعیتت از من بهتره و مجبور نیستی بخاطر اینکه پول نداری بچه هات نگه داری با هاش بمونی 

خوشبحالت

اینجیمه اورگیم بختیمیزقارادااولساکفنیمیز آق اولاجاخ🥺🥺🥺🥺🥺آنا کاش یوخویا گالایدون