2733
2734
منم همین طور ۱۳سالمه کاش بشه💜😔

حتما میشه خودتو باور داشته باش☺

اگه کار اینترنتی 🚫بدون پیش پرداخت🛇 با درامد روزانه میخوای تاپیک منو بخون یا به آیدی @ceeport997 پیام بده😊
جدی میگی؟ من زبان خوندم اما انتخاب خودم نبود تا ارشد هم ادامه دادم الان میخام کامپیوتر بخونم البته ب ...

اره اتفافا من فیزیک خوندم بعد تا ارشدش رفتم ولی ولش کردم رفتم mba ولی باز فهمیدم بهش علاقه ای ندارم مثل شما حس کردم برم هوش مصنوعی یا ژنتیک بخونم به هرحال ادم تا زندست بابد تلاششو بکنه واقعیت اینه ما توی هر مرحله از زندگی تلاشمونو کردیم ولی شرایط نزاشته به چیزی که میخوایم برسیم نباید خودمونو سرزنش کنیم سن واقعا یه عدده ۱۰سال دیگه هم میگیم کاش ۱۰ سال پیش که هنوز جوون تر بودم شروع میکردم.

اگه کار اینترنتی 🚫بدون پیش پرداخت🛇 با درامد روزانه میخوای تاپیک منو بخون یا به آیدی @ceeport997 پیام بده😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اتفافا من فیزیک خوندم بعد تا ارشدش رفتم ولی ولش کردم رفتم mba ولی باز فهمیدم بهش علاقه ای ندارم ...

وای چقدر شبیهیم 😄 چه جالب ... وای خدا خوشبحالت که فیزیک خوندی یعنی اگه بدونی چقدر عاشقشم بعد رفتم یه رشته ای که هیچ به روحیه م نمی‌خورد الانم میخاستم برم فیزیک همه میگن اشتباست اتفاقا منم خیلی به ژنتیک علاقه دارم و بهش فکر کردم منتها این کشور ما و اشتباهاتم منو ترسوند نکنه اشتباه باشه باز. یه گرایش هست به اسم بیوانفورماتیک که تلفیقی از ژنتیک و کامپیوتره اونم خیلی خوبه ولی در نهایت من هوش رو انتخاب کردم. موفق باشی عزیزم خوشحال شدم با شما صحبت کردم 

.Sit with winners, the conversation is different
2731
وای چقدر شبیهیم 😄 چه جالب ... وای خدا خوشبحالت که فیزیک خوندی یعنی اگه بدونی چقدر عاشقشم بعد رفتم ی ...

همچنین عزیزم شماهم موفق باشید خوشحال شدم راهتونو پیدا کردین☺