2733
2734
الکی قهر می‌کنه یعنی طوری قهر می‌کنه که انگار بهش خیانت کردم عصبیم کرده چشممو کور کرده از بس گریه ک ...

پس خيلي دوستش داري چون من اذيتم كنه ميخوام تيكه تيكش كنم و اصلا نميخوامش شما ها چطور ناراحتتون ميكنن و دوستشون دارييد

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالم بده بخدا فقط می‌خوام خالی بشک

ببخشید :(

خسته شدم اخه انقدر تو این سایت معطل شدم .

درکت میکنم ادمی که همش قهر میکنه ذره ذره ادمو میکشه :|

مخصوصا اگه مرد باشه

⚠️تیکر کنکورم ⚠️🌸لطفا برای تعجیل در فرج امام زمان (عج)و حاجاتم صلوات بفرستید�🌸💙 أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ 💙
الکی قهر می‌کنه یعنی طوری قهر می‌کنه که انگار بهش خیانت کردم عصبیم کرده چشممو کور کرده از بس گریه ک ...

لابد هروقت اینکارو کرده رفتی منت کشی کلیم گریه زاری کردی که تکرار میکنه اینبار اصلا محلش نده حتی اگه دوماه طول بکشه بزار یبار

برای همیشه این عادت زشتو ترک کنه

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2728
پس خيلي دوستش داري چون من اذيتم كنه ميخوام تيكه تيكش كنم و اصلا نميخوامش شما ها چطور ناراحتتون ميكنن ...

چون خرم 

از خودم بدم میاداز اینکه گریه میکنم بدم میاد از اینکه دوسش دارم بدم میاد

لابد هروقت اینکارو کرده رفتی منت کشی کلیم گریه زاری کردی که تکرار میکنه اینبار اصلا محلش نده حتی اگه ...

خواهر دلم میخواد محلش نزارم ولی....خرم دوسش دارمکاش اینبار تحمل کنم که محلش نزارم

چون خرم  از خودم بدم میاداز اینکه گریه میکنم بدم میاد از اینکه دوسش دارم بدم میاد

ان شاالله كه قدر بدونه و درست بشه 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
خواهر دلم میخواد محلش نزارم ولی....خرم دوسش داریمکاش اینبار تحمل کنم که محلش نزارم

چون دوسش داری باید اینکارو کنی وگرنه با این رفتارا تا چندوقت دیگه ازش متنفر میشی اگه زندگیتو دوست داری حتما اینکارو بکن تلاش برای حفظ زندگی این نیس که طرف هرچی گفت بگی چشم یجاهایی باید از خودت قدرت نشون بدی مردا از زنایی ضعیف خوششون نمیاد زنایی که همیشه در دسترس شوهر هستن و ببخشید اویزونن اینجوری دوری میاره

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2738

شوهر دوستم هم اینجوری بود اوایل زندگیشون ....هی دوستم میرفت منت کشی ...بش میگفتم نکن این کار رو پرو میشه ....دوستم خیلی اذیت بود ...خیلی باش حرف زدم بش گفتم مقصر تویی ....یه روز یه مشکل بزرگ پیش اومد بینشون که دوستم دیگه تحمل نکرد و جمع کرد رفت خونه باباش ....مثل اینکه بخاط خواهرشوهرش  دعواشون میشه شوهره هم دوستم رو هول میده باردار بوده دوستم بد جور میافته بچه سقط میشه اینم جمع میکنه  میره خونه باباش ....تقریبا 25روز میمونه ...شوهره هی میات دنبالش خانوادش بش میگن دخترمون رو نمیدیم طلاقش بده ....بعد واسطه فامیل و اینا دوستم بر میگرده الان 10سال میگذره از این ماجرا ...میگه شوهرم حتی میترسه ناراحت بشم ....وقتی قهر میکنیم خودش میات منت کشی من دیگه محلش نمیدم ...خواهر من نباید شوهر وقتی قهر بری سمتش بذار اون بیات اخه دور ورمیداره فکر میکنه مرواریده از بین هزارتا صدف پیداش کردیم 🤣🤣