2737
2734

۴۵۰ نقد دارم ۱۰۰ هم رهن میدم مستاجر بشینه... خودم جای دیگه مستاجرم . فکرکنم حول و هوش ۵۵۰ یا ۶۰۰ بشه کل پولم... جنوب تهران کجاهاش خوبه و با این مبلغ میدن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من کرمانشاهم اینجا فک نمیکنم بشه خرید وای بحال تهران

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
2728

نقلی یعنی چند متر؟ تهران خونه سخت پیدا میشه بااین قیمت اگرم بشه ۴۰ متری محله های پایین . اما اطراف تهران خونه بهتر هست مثلا پردیس و پرند 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2738
2706