2733
2739
عنوان

زانوی پرانتزی دختر ۱۴ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 1566 بازدید | 133 پست
والا پرانتزی پا ربطی به پریودی نداره دکترم گفت بخاطر درست نشستن و استفاده از کفش های نامناسبه

ببین عزیزم دکتر دختر من گفت قبل پریود چون هنوز بچه به بلوغ نرسیده درست میشه ولی بعد پریود چون از بلوغش گذشته دیگه درست نمیشه فقط عمل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزم دکتر دختر من گفت قبل پریود چون هنوز بچه به بلوغ نرسیده درست میشه ولی بعد پریود چون از بلو ...

همون کفشه رو استفاده کنه حله چون اگه بخوایی منتظر بمونی بلوغ دخترت تموم شده وضعیت پاهاش بدتر میشه

همون کفشه رو استفاده کنه حله چون اگه بخوایی منتظر بمونی بلوغ دخترت تموم شده وضعیت پاهاش بدتر میشه

بله کفش رو که استفاده میکنه ولی دکتره میگه سه ماه دیگه بیا عمل چون بعد عمل هم باید از کفش استفاده کنه

سن بلوغ کس تموم میشع؟؟ مگه با پریودی تموم نمیشع؟

2728
بله کفش رو که استفاده میکنه ولی دکتره میگه سه ماه دیگه بیا عمل چون بعد عمل هم باید از کفش استفاده کن ...

بین من وضعیت پاهام خیلی بد بود فقط با کفش خوب شد دختر شما ‌‌‌پاهاش پرانتزیه حداقل دو سال کفشو پاش کنه خوب میشه من موقعی که پاهام کج بود هر دکتری میرفتم می‌گفت کفش و اسم عمل نمیاورد عمل برای کسیه که پاهاش خیلی کج باشه و موقع راه رفتن اذیت بشه

بین من وضعیت پاهام خیلی بد بود فقط با کفش خوب شد دختر شما ‌‌‌پاهاش پرانتزیه حداقل دو سال کفشو پاش کن ...

بله 

خیلی ممنون از راهنمایی شما

امید وار شدم 

ایشالا که درست شه

2738

راستی من شنیدم با رفع زانوی پرانتزی چند سانت به قد اضافه میشه واقعا؟؟؟

برای شما پرانتزیش زیاده؟

بله فکر میکنم

ولی دکتر گفت مدل پاهام اینطور هست

https://www.ninisite.com/user/37e0c947-5a0f-4c8c-a7cb-d96a16833d88/%D9%86%DB%8C_%D9%86%DB%8C_%DB%8C%D8%A7%D8%B1_%D8%AD%D8%B0%D9%81_%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A92    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💖 💖 💖 لایـق پرستـش اسـت کسـے کـه در ایـن بـی مهـرے هـا،جـانانـه محبـت میـکند...!🌱 💞💞پیام من به ورژن سه سال دیگم:من به خاطر خوشحالی تو الان دارم کار هایی میکنم که خیلی دوسشون ندارم ولی خنده تو برام از همه چیز مهم تره💖😘

عزیزم من دخترمو بردم پیش آقای مجید قربان زاده ایشون واقعا بهترین بودن خداروشکر خیلی خیلی پای دخترم بهتر شده و دکتر بهم گفت که در بزرگ سالی کامل از بین میره خیلی دکتر خوبیه پیشنهاد میکنم که حتما حتما برین پیشش هر کس خواست بهم بگه که شماره و ادرسشو بهش بدم