2737
2734
چه خوب دستوری از ایسنتا نداری معتبر باشه؟

نه ندارم

ببین باید شکلات داغ درست کنی که توی پودر کاکائو و شیر و حالا اگه دوس داشتی دنت بیسکوییتی هم داخلش بریز  بزاریش رو گاز اما اب اب نباشه سفت باشه یکم میتونی بعد که اون پور کاکائو شیر رو گذاشتی بعدش دمت رو اضافه کنی تا یخورده سفت شه

بیسکوییت پتی بور  هم بگیر تو یه ظرف یه لایه بیسکوییت یه لایه شکلات داغ که درست کردی و ... 

بعد که کامل ظرفت پر شد ۲-۳ساعت بزار تو یخچال

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لیدی فینگر؟ نه یک بار درست کردم  خوب نشد

بله 

خودم درست نكردم خواهر زادم درست ميكنه هر كي خورده دوست داشته با كيك هاي مدل تي تاپ هم چند باري درست كرده اونم خوب بود

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

بستگی به خودتون داره من بشخصه خیلی دوس دارم ولی پدرم دوست نداشت

تیکر یه اتفاق خوب😍إِنَّ اَلسّٰاعَةَ آتِيَةٌ أَكٰادُ أُخْفِيهٰا لِتُجْزىٰ كُلُّ نَفْسٍ بِمٰا تَسْعىٰ  ﴿۱۵﴾در حقیقت، قیامت فرارسنده است. مى خواهم آن را پوشیده دارم، تا هر کسى به [موجب ] آنچه مى کوشد جزا یابد. (۱۵)    اگه امضامو دیدی برام دعا میکنی؟❤🤗
2728
نه ندارم ببین باید شکلات داغ درست کنی که توی پودر کاکائو و شیر و حالا اگه دوس داشتی دنت بیسکوییتی ه ...

اين كيك يخچاليه درسته؟

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

من همسرم ب لاکتوز حساسیت داره و پنیر اصلا نمیخوره حالت تهوع میگیره .

حواسم نشد زنداداشم براش از تولد داده بود دادم بخوره میگفت این ک ترشیده🥴🥴 یهو یادم اومد ب خاطر پنیره😂😂 خودمم دوست ندارم

بزرگترین گناه ناامیدی از رحمت خداست😉❤️
2740
خخوشمزه هستن ؟؟؟

از اونی که خودمون درست میکنم یکم بهتره اما تیرامیسو اصلی اصلی دستور ساختش با مشروب هست البته من نخوردما سو تفاهم نشه کلی دارم میگم اینایی که ما تو ایران داریم شبه تیرامیسو هستن

من میمیرم برای تیرامیسو🥲🥲😍😍😍😂😂😂😂

همین امروز دوتاشو خوردم🥲🥲🥲

_فکر میکردم از بغل کردن متنفری!   +با تو میتونم از خیلی چیزا متنفر نباشم :)     حرفی داشتید در خدمتم..    https://harfeto.timefriend.net/16393201211652
از اونی که خودمون درست میکنم یکم بهتره اما تیرامیسو اصلی اصلی دستور ساختش با مشروب هست البته من نخور ...

اه؟ نمیدونستم دستور اصلی با مش روبه

ممنون عزیزم از کمک میرم آماده میخرم پس

2706