2737
2734

سلام دوستان خیلی از این موضوع ناراحتم که چرا نینی من سینه نگرفت از دیگرون خیلی سرزنش میشم 

بیمارستان که بودم شیشه بهش دادم چون سزارین بودم شیر نداشتم حالا نمیدونم علتش این بود یا چیز دیگه 

بعد که اومدیم خونه سینه خودمو میگرفت تا ۴ ماهگی  ولی سیر نمیشد و گریه میکرد و عصبی میشد موهاشو میکشید انگار از شیر من گلوش میسوخت خفه میشد (شیرمم کم بودربطی به زیادی شیر نداشت ) خودمو میکشتم ۴۰ سی سی از سینه ام میدوشیدم  دیگه این مجبور شدم شیرخشک و شیشه بدم 

یه مشکل دیگه که داشت شبها برا شیر بیدار نمیشد 

به دکتر گفتم 

گفت به هر نحوی بیدارش کن 

شیشه بذار دهنش تو خواب بخوره 

نذار بیشتر ۳ تا ۴ ساعت بخوابه خطر داره 

منم مجبور شدم بهش شیشه بدم 😑😑

حالا تقریبن ۶ ماهه تقریبن هر روز 

روزی ۳۰۰ تا ۳۵۰ سی سی شیر خودمو میدوشم بهش میدم 

بنظرتون این کارم فایده داره یا چیزی بهش نمیرسه و بیفایده اس ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم اولا ناراحت نباش و استرس نداشته باش.

منم دخترم سینه ام نگرفت همون مقدار که میدی خوبه از هیچی که خیلی بهتره .دختر من شیر خشک خورد تا چند ماهگی یکم از شیر خودم بهش دادم ولی خداروشکر الآن آزمایشهاش همه چی بدنش نرمال مشکلی هم نداره.

درضمن اصلا حرف مردم برات مهم نباشه

پسر من تا ۳ماهگی شیر خودمو خورد بعد اونم شیر خشک؛۳۰۰سیسی روزانه عالیه؛من الان پسرم یک سالو نمیشه هم شیر پاستوریزه میدم هم شیرخشک روزانه چیزی حدود ۳۶۰سیسی شیر میخوره البته غذا کمکی زیاد نمیخوره وزنشم خوبه...

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
2740

منم پسرم عادت کرد ب سر شیشه شیر سینمو نگرفت میدوشیدم ولی شیرم کم شد چون مک نمیزد دیگ کم کم خشک شد دیگ شیرخشک دادمش اوایل ناراحت بودم ولی الان میگم بهتره شیر مونده بهش بدم اون سلامت باشه کافیه شیرخشک هم چیز بدی نیست توجه نکن ب حرف اطرافیام

اوایل خیلی ب من گفتن شیرخشک بده شیرخشک فلانه بمانه اصلا برام مهم نبود تو این دور زمونه ک همه چیز شیمیایی مادر میخوره میره تو شیرش دیگ تفاوتی بین شیرمادر و شیرخشک نیست

حالا ماها ک شیر مادر مونو خوردیم چه کردیم😅 هرکس راجب شیرخشک بد گفت پیشت و خودشو ب رخت کشید از فرهنگشه

اوایل خیلی ب من گفتن شیرخشک بده شیرخشک فلانه بمانه اصلا برام مهم نبود تو این دور زمونه ک همه چیز شیم ...

من بیشتر از طرف فامیل شوهر سرزنش میشم که علتش دشمنی و حسودیه

وگرنه فامیل خودم اتفاقن میگن شیرخشک خیلی بهتر از شیرمادره چون غنی شده اس و بچه کمبود نداره و بخاطر همین بچه بهتر وزن میگیره 

من بیشتر از طرف فامیل شوهر سرزنش میشم که علتش دشمنی و حسودیه وگرنه فامیل خودم اتفاقن میگن شیرخشک خی ...

اره عزیزم شیرمادر اونقدم عالمی نیست با این چیزای شیمیایی عزیزم تن بچت سالم مهم نیست شیر مادر میخوره یا شیرخشک حتما قسمت بوده

سلام عزیزم ببخشید اینجا میپرسم تاپیکتون قفل بود اون شکایتی که کردید به نتیجه ای رسید؟ برای ۸۰ تومنی که داده بودین؟

چقدر طول کشید روندش

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.