2737
2734
عنوان

۵ روز دیگ مونده تا سونو قلببببب

| مشاهده متن کامل بحث + 101 بازدید | 20 پست
به نظرت من ۷ هفته و ۳ برم اشکال نداره؟

والا به منم گفت 7 هفته بیا مامان بزرگم و خالم گفتن اصلا عجله نکن میری میبینی هنوز تشکیل نشده بدتر استرس میگیری 

منم وایستادم تا 8 هفتگی بعد رفتم ک خدارو شکر گفت همه چی خوبه 

منم نظرم اینه دیر بری همون جوری شم میری مطب اینقدر استرس میگیری 

من ۱۹ مرداد اولین روز اخرین پریودم بود ۲۶ مرداد اخرین روزش دکتر بهم گف ک ۱۰ مهر برو ولی بازم نگرانم

من ۲۲ مرداد اولین روز آخرین پریودم بود حالا موندم یک شنبه آینده برم سونو قلب یا نه البته تخمکگذاریم روز ۱۱ پریودم بود

تو که آخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی.  میشه برای خواسته دلم صلوات بفرستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا به منم گفت 7 هفته بیا مامان بزرگم و خالم گفتن اصلا عجله نکن میری میبینی هنوز تشکیل نشده بدتر اس ...

درسته

تو که آخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی.  میشه برای خواسته دلم صلوات بفرستی
من ۲۲ مرداد اولین روز آخرین پریودم بود حالا موندم یک شنبه آینده برم سونو قلب یا نه البته تخمکگذاریم ...

من تخمک گذاریم روز ۱۶ پریودم بود ولی خب کل ماه تو اقدام بودم میشه هروقت رفتی بهم بگی چیشد؟

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
2728
من تخمک گذاریم روز ۱۶ پریودم بود ولی خب کل ماه تو اقدام بودم میشه هروقت رفتی بهم بگی چیشد؟

باشه انشاالله