2733
2739
عنوان

استرس دارم برای ثبت نام دانشگاه بیاین دلداری بدین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 26 پست

خانوما من چیزی نیاوردم  کافی نت رفتم گفت برو دانشگاه آزاد باهاشون حرف بزنی  قبول میکنن ثبت نام کنن

برم قبول میکنن 

البته دانشگاه که نیاوردم دولتی بودش  

گفت هنوز ثبت نام نکردن بریی حرف بزنی ثبت نامت میکنه دانشگاه آزاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوما من چیزی نیاوردم  کافی نت رفتم گفت برو دانشگاه آزاد باهاشون حرف بزنی  قبول میکنن ثبت ...

یسری دانشگاه ازادا یا غیر انتفاعی ها اسمتو مینویسن و تا وقتی سازمان سنجش بهشون ظریفیت بیشتر داد شما رو ثبت نام کنن

اینو دیروز خودم از یکی از دانشگاه های غیر انتفاعی پرسیدم

من تو بدترین روزای زندگیم هم وانمود کردم چیزیم نیست!!!با من از قوی بودن حرف نزن...🌿
2728
یسری دانشگاه ازادا یا غیر انتفاعی ها اسمتو مینویسن و تا وقتی سازمان سنجش بهشون ظریفیت بیشتر داد شما ...

برم پس ؟

احتمال داره سازمان سنجش ظرفیت بهشون بده ؟

دوستام تو اون دانشگاه دولتی همشون هنرهای تجسمی زده بودن قبول شده بودن  منی که گرافیک زدم قبول نشدم 

اگه اونجام برم احتمال داره ثبت نامم کنه ؟؟؟ 

برم پس ؟ احتمال داره سازمان سنجش ظرفیت بهشون بده ؟ دوستام تو اون دانشگاه دولتی همشون هنرهای تجسمی ...

کدوم شهری؟؟

من تو بدترین روزای زندگیم هم وانمود کردم چیزیم نیست!!!با من از قوی بودن حرف نزن...🌿
قزوین

اها،خب برو دانشگاه ازادی ک مد نظرته و ازشون سوال کن ب احتمال زیاددددد ظرفیت میده بهشون سازمان سنجش

واسه غیر انتفاعی ک دیروز ب من گفتن کد ملی و اسم و شماره تماس اینا بفرس ظرفیت ک دادن بهتون خبر میدیم بیاین واسه ثبت نام بعد نیم ساعت بعدش گفتن همین الان بخشنامه جدید اعلام شده تا شنبه وقت دارید ثبت نام کنید

ازاد هم همین شرایط رو داره برو بپرس

2738
به شما نگفتن بری سایت اموزشیار کافی نت برات مدارکتو کپی کنه؟ 

ن فقط یسری مدارک رو گفتن ببرم اونجا

اها،خب برو دانشگاه ازادی ک مد نظرته و ازشون سوال کن ب احتمال زیاددددد ظرفیت میده بهشون سازمان سنجش ...

فردا بازه برم ؟

دانشگاه دولتیه چطور اونو برم قبول میکنن

من خعلی استرس دارم دانشگاه قبول نکنه 🥺🥺🥺