2733
2734
عنوان

اطلاعات عمومی مفید دیگر و...😎😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 100 پست
@خالهسوسکه   😘😉

مرسی عقشم😁😁😉😉

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خوابای بد روبه اب تعریف میکنم تاباطل شه حس خوبی میده بهم دلم روشن میشه

خیلی ممنونم عزیزم بابت مطالب قشنگت ازاین به بعدبیشتربااب حرف میزنم

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
من خوابای بد روبه اب تعریف میکنم تاباطل شه حس خوبی میده بهم دلم روشن میشه خیلی ممنونم عزیزم بابت مط ...

من کلا هر خوابی خوب یا بد واسه بقیه میگم اصلا نمیشه😂😂

اره ی پستی خوندم عزیزم گفته بود یه لیوان آب میریزه بعد رو به اب ارزو هامون رو بگیم برای بقیه دعا کنیم خیلی حس خوبی میده رو به ی لیوان آب بگو خدایاشکرت که سالمم شکرگزاری کن بعد ی لیوان دیگه دعا کن برای خودت بگو الهی به من خونه بده مثلا بعد ی لیوان دیگه برای دیگران دعا کن چون دعای دیگران در حق خودت مستجاب میشه

الهی همه حال دلشون عالی باشه الهی آمییین🤩🤩
من کلا هر خوابی خوب یا بد واسه بقیه میگم اصلا نمیشه😂😂 اره ی پستی خوندم عزیزم گفته بود یه لیوان ...

ممنون گلم امتحانش ضررنداره من واسه بقیه خیلی ازته قلبم دعامیکنم حتی اونیکه برام سحرمیکنه ودشمنمه خداروشکرمستجابم شده نمیدونم چراگره خودمون بازنمیشه خسته شدم 

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
2740
ممنون گلم امتحانش ضررنداره من واسه بقیه خیلی ازته قلبم دعامیکنم حتی اونیکه برام سحرمیکنه ودشمنمه خدا ...

دقیقا موقع اب خوردن بگو 🥰🥰

مطمئن باش اگ به صلاحت باشه به وقتش باز میشه حالا مشکلت چیه بگو شاید کمک کردم

@مادرشوهرتم   @عذرا_مث_برق_نرو   @_دینامیت_   @دختری_از_جنس_یخ   ...

😘😘

کاربری سوممه😐🔪 خدابعضی از نی نی سایتیارو افرید تا بقیه رو بترکونن..خداقوت پیغمبرای سایت😑💪راستی تیکر عروسیمه 🚶🚶انقد ک من منتظر عروسیم بودمو هی کنسل شد اگ همونو حامله میشدم تااالان چهارپنج تا زاییده بودم😑🤦❤️دعا کنید پولمون جور بشه برای خونه 😢💔  خونه رو بالاخره باهر سختی بود گرفتیم🤩 دعا کنید شریک مون پول بده خیر ندیده😩 من ب دعای نی نی سایت یا ایمان دارمʚ😍ɞ بالاخره۳۰مهر۱۴۰۰ عروسی مونو گرفتیم و با تموم خوشی ها و ناخوشی ها گذشت💜 مرسی از همه اونایی که این مدت پیگیرم بودن💜💜 🙂❤️❤️ محمدرضا و نورای عزیزم بچه های قشنگم امروز فهمیدم مامانی پلی کیستیک داره باید دارو بخوره من به عشق اومدنتون تو دلم میرم دنبال دوا درمون....ولی خواهشا از خداجون بخواین زودی بیارتون تو دلم😍😍😍 مامان و بابا منتظرتونه 🙈😉🥰❤️❤️ کاشکی این ماه میشد منم تاپیک بزنم که باردار شدم💔 با دعای نی نی سایتیا عروسیمو گرفتم خونه رو اجاره کردیم تازه شریکمون بالاخره بعد ۳ سال پولمونو داد.❤️خدایا من عیدی عیدفطرمو ازت یه نی نی سالم میخوام🥺😅❤️ مطمئنم منو دست خالی از مهمونیت برنمیگردونی!!!به حق این روزای ماه رمضون دامن همه منتظرا رو سبزکن🌷🌷خداجون عیدفطر بعد اینک از نماز برگشتم بی بی چکمو ک دیدم هاله داده خوشحال شدم فک کردم عیدیمو دادی منتظر موندم دوباره روز بعد بی بی زدم خط افتاد گفتم حتما مامان شدمو و عیدیمو ازت گرفتم اما درکمال ناباوری دیدم پریود شدم همون لحظه😔💔 ..خدایا آرامش میخوام..ازت میخوام گناهمو ببخشی🥲💚
دقیقا موقع اب خوردن بگو 🥰🥰 مطمئن باش اگ به صلاحت باشه به وقتش باز میشه حالا مشکلت چیه بگو شاید ...

هرکاری میخایم انجام بدیم ی مانع ماورایی داره بستس داریم خونه درست میکنیم الان۱۰ساله 

اهنمون پوسیداالان خداروشکرستوناش برپاشدبه هرسختی بود دیواراشم بنانیومدداداشامووداداشای شوهرم عیداینجابودن خودشون چیدن ازاونموقع هیچ کاشیکاری نمیادواسمون ازاولشم همین بودبنانیومداینادیوارشوکارکردن هیچکی نمیادالان سومین کاشیکاره قول میدن بعدش نمیان این اخریم زنگ زدگفت چندروزه دیگه میام کروناگرفت نیومد

قبلش تصمیم گرفتیم زمینوواهناروطلاهاموهمه روبفروشیم خونه اماده بگیریم دوسال پیش. هرخونه ای که به پولمون میخوردمیپسندیدیم طرف نمیومدپای معامله 

ی ماشین گرفتیم ازنمایشگاه۲ساله هنوزسندش اماده نیست کل زندگیمون گرست من همه کارمیکنم 

یدلیلش سحروجادوهای جاریمه فقط ی سال توزندگیمون پرخیروبرکت بودخیلی خوب بودهمون سالم کارخونه سازیمون راه افتادبعدش صاحب یکی ازخونه هااومدگفت بیابریم معامله کنیم گفتیم دیگه دیرشده

سوره بقره هرروزگوش میکنم

هرکاری میخایم انجام بدیم ی مانع ماورایی داره بستس داریم خونه درست میکنیم الان۱۰ساله  اهنمون پو ...

عزیزم داستان زندیگتون مثل زندگی دایی من هستش اون دیگه خداروشکر خونش رو ساخت امسال مطمئن باش توام میسازی به خدا توکل کن یکی از مهم ترین نکات زندگی داشتن حال خوب که باعث اتفاقات خوب میشه سعی کن حال خودت رو و اطرافیانت رو خوب کنی با شوخی و خنده اگه دقت کنی هر کی تو زندگیش موفقه دلیلش حال خوبی که از اول داشته روحیه خودت رو خوب کن کارما مثبت بساز یعنی به گل ها آب بده به پرنده ها غذا بده سعی کن خونت همیشه تمیز باشه باعث جذب ثروت میشه گل داشتن هم باعث جذب ثروت میشه سکه بزارکنار گل های خونت همیشه هم حس کن خیلی پولداری موقع خرید چونه نزن زیاد

تو ذهن خودت حس کن ثروتمندی عکس از اون خونه ای ک میخوای بسازی بزار تو گوشبت باشه اصلا هم غر نزن ناله نکن انشالله موفق باشی😍😍😍😍

هرکاری میخایم انجام بدیم ی مانع ماورایی داره بستس داریم خونه درست میکنیم الان۱۰ساله  اهنمون پو ...

برای طلسم هم این کار ها رو انجام بده مطمئن باش دفع میشع برای طلسم و انرژی منفی و..... 😔😍😍😎😎

اول از همه به عقیده هم احترام بزاریم تو قران خدا گفته هس ولی راهشم هس و قدرت خیلی ضعیفی داره ی ذهن مثبت راحت میتونه دفعش کنه به غیر از انرژی مثبت راه های دیگه هم هس🥰😍

خرما خیلی خوبه قبل صبحونه خرما بخورین البته زیاده روی نکنین باعث دور شدن اینجور چیزا میشه 😍

صفحه ۱۶ قران که همون میشه صفحه ۱۶ سوره بقره روزی یکی دو بار بخونین😍

چهار قل بخونین صلوات بفرستین ایه الکرسی بخونین 😍😍

کلا قران برای همه چیز عالیه 🥰🥰🥰

تلقین عبارت های تاکیدی و شکرگزاری خیلی عالیه🥰

چشم خوردن میدونین از چی میاد وقتی بخاطر چیزی از خدا سپاس گذار نیستم کائنات فکر میکنه ما بهش احتیاج نداریم اونو از ما میگیره پس بخاطر تک تکککککک نعمتات خدا سپاس گذار باشین🥰

سوره همزه و تکویر هم عالیه 😍😍

اسپند دود کردن هم عالیه😍😍 واسه ثروت هم عالیه

عود هم روشن کن

صفحه ۱۶ اینه خیلی عالیه واسه طلسم و اینا

عزیزم سوره ناس و فلق و اینا  من همه رو دارم تو گوشیم اگه میخوای تا برات بفرستم فقط ازت میخوام واقعا رعایت کن اینارو 🥰😍