2733
2739
عنوان

بچه ها دوست پسرم از بابام خواستگاری کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 4731 بازدید | 101 پست
چی بگم😭

البته با۱۵ سال اختلاف مخالفم به بابات گوش بده 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۲ ۳۷

به نظرم بهم میاین،

کم سن و سال هم نیستی،اتفاقا به نظرم اینجور دخترا عاقلانه انتخاب میکنن،تا اونایی که سن پایین انتخاب میکنن

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
2728
یک ساله باهمیم

الان اولاشه بعد پشیمون میشی 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

من با همسر سابقم ۱۵ اختلاف سنی داشتیم ولی قطع یقین میگم اختلاف سنی باعث طلاقمون نشد اون مشکل روحی داشت و من جدا شدم ... اگه بیماریش نبود ما همو خیلی دوس داشتیم و کنار میومدیم 

ولی دوستمم با شوهرش ۱۲ اختلاف دارن و همش اختلاف سلیقه و فکر دارن

ببین حتمنننننننن برین مشاوره تست تفاهم بدین تفاهم داشته باشینا عقاید تفکراتتون تو یه سمت باشه سن مهم نیس سن فقط عدده ... درکل اگه میگفتی هم سن هستیم میگفتم برین مشاوره و بببینین تفاهم دارین یا ن این مسئله ی تفاهم پایه ی ازدواجه جدی بگیر

بعدن پشیمونی ب بار نیادا ، کسی پشتت نی خودتو بدبخت نکنی

من فیزیوتراپ نیستم دوستان ، هرجا میرم هی نپرسید ...... ممنون میشم بزای خواسته ی قلبی صلوات بفرستید و دعام کنید🙂🙏🏻مرسی
2740
حمایت پدر پشتت نباشه سخت میشه مخصوصا اگه پسر بفهمه امکان داره اذیتت کنه بهت زور بگه تو زندگی حواستو ...

اره خیلی سخته مخصوصا واسه من که همیشه بابام پشتم بوده البته فقط و فقط از لحاظ مالی وگرنه اونقدر بین مون ارتباط پدر دختری نیست

نازنینم💜
خیلی برات ناراحت شدم حسرت یکی و خوردن واقعا سخته

و بدتر اینکه الان گاهی باشوهرم مشکل دارم بازم پدرم نقشی نداره یعنی فرقی نداشت دیشب با شوهرم دعوا کردم زتگ زدم گفتم میگه بچه هاتو بنداز بیا و از دیشب ی زنگ نزدن دیگ😏😏

2706