2733
2739
عنوان

بچه ها لعنتتتتت به دکتر نفیسه برادران مشهد

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 27 پست
وویی من بعد از شنیدن اون خبرم تنم با شنیدن اسمش میلرزه    

اررررره عوضی کثاااافت.

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
اررررره عوضی کثاااافت.

خاااعک تو سرش

یک دقیقه در نی نی سایت، 24 ساعت بر روی زمین است! نه کراش کسی هستم نه اِسمم تو شناسنامه کَسیه نه حتی تو بیوی کسی ، جدی فقط به دنیا اومدم سالمندان تو اتوبوس سر پا نباشن نه میشه رفت نه میشه موند نه میشه مُرد . ‌. . در هر صورت باید زندگی فا*یتو ادامه بدی! انقد نگید تهش که چی تهش که چی:/ بابا از الان لذت ببرین؛ برای بعدشم یه فکری میکنین! دین اسلام دینیه که هرچقدر کمتر بهش بها بدید و به دستوراتش عمل کنید، بیشتر به انسانیت نزدیک شدید حاجی اعتقادات منو ببینی سکته میکنی:)!من همونم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا:|عوض شیکوندن پای دخترت؛ به پسرت درست راه رفتن یاد بده خوش غیرت من اگه به کسی توهین کردم از قصد بوده و منظور داشتم و صلاح دونستم:)مخالف حجاب اجباری، کودک همسری، حیوان آزاری و کیپاپ! *لایک شما باعث شادی این کاربر میشود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط این دکتر نیست عزیزم من سه روز درد کشیدم ولی حاضرنشدن عملم کنن 

کدوم دکتر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جوابشو میده نگران نباش  شما خودت بایدمی فهمیدی چیز مهمی نیست اگه مهم بود بهت میگفت

جدی مهم نی؟میترسم اخه😟😟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
کدوم دکتر

تنها دکتر شهرستانمونه هرکی میاد نمیزاره بیشتراز یه سال بمونه فراریش میده نمیخوام اسمشو بگم دکتر سرشناسیه

خدایا شکرت به خاطرت همه خوبیهات.عشقم همسرم ودوتا گلای زندگیم(مهیار ومهلا)