2737
2734
عنوان

عکس های خاک بر سری😁🤤

413 بازدید | 8 پست

اقاااا تاپیک های مااا خار دارررره کسی نمیاد بیاین تاپیک قبلی من رو راهنمایی کنیددد😁😂

وی نوشت لعنتتتت بر ذهن منحرف😁❤

امیدوارررم نترکم باز کاربری چهارممه😂😁 چهار ساله نی نی سایتیممممم 

من که میدونم حالت باهام خوبه💔 من که میدونم قلبت واسش میکوبه 😭از اولش دو دره بودی اونی که فکرشو میکردم نه نبودی!  طرفدار شدید مهرادجم:)!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان اومدیم بهت فحش بدیم ولی یکی نیست بهمون بگه خوب نروتاپیک خاک برسری لامصب کنجکاوی نمیذاره که😂😂

خدایاااا بسه دیگهههه😂❤

من که میدونم حالت باهام خوبه💔 من که میدونم قلبت واسش میکوبه 😭از اولش دو دره بودی اونی که فکرشو میکردم نه نبودی!  طرفدار شدید مهرادجم:)!
2731
هار_هار_هار#  

خنده دار نیست گلممم طنز تلخع😁

لح_لح_لح#  

مهم1.شما نمیتوانید صابون روی چشمانتان بریزید2.شما نمیتوانید موهایتان را بشمارید3.شما نمیتوانید از بینی خود نفس بکشید، زمانیکه زبانتان بیرون است.4.شما مورد سوم را انجام دادید! 5- ﺯﻣﺎﻧﯿﮑﻪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﯾﺪ،ﻓﻬﻤﯿﺪﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﺍﻣﺎ‌ ﺷﺒﯿﻪ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺣﯿﻮﺍﻥ ﺑﺎ ﻭﻓﺎ ﺷﺪﯾﺪ6- ﺍﻻﻥ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻣﯿﺰﻧﯿﺪ،ﺩﺭﺣﺎﻟﯿﮑﻪ ﺳﺮﮐﺎﺭ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﯾﺪ7.کپی کنید و برای دیگران بفرستید و اﻧﺘﻘﺎﻡ ﺍﻻﻥ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ!سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیاسیا سیا سیا ‌سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا8 -شما آنقدر تنبل هستيد كه اين 40 تا سيا رو نخوندين9 -شما آنقدر سهل انگارهستيد كه متوجه نشدید يكي از آن ها سينا ميباشد10 -شما آنقدر ساده هستيد كه رفتيد بالا و پيدا نكرديد11 -من شما را سر كار گذاشتم12 -داريد ميسوزيد13 -بي مزه هم خودتي!14 -از اينكه شما را سركار گذاشتم خوشحال باشيد!15 -الان نفهميديد كه خوشحال رو اشتباه نوشته بودم16 -بازم رفتيد چك كرديد ولي من بازم سركارتون گذاشت😂✌🏻اینو از دوست نی نی سایتی کپی کردم 🤣😐
2740

یه جوری پریدم تو تاپیکت که خدایی نکرده یه وقت نی نی یار زودتر از من نپریده باشه و تعطیلش کرده باشه 🤤🤤🤤🤤🤤

خدایا منو بکش که نمیتونم جلو خودمو بگیرم 😭😭😭😭😭

فاصله خوشبختی با من خیلی کوتاه است امیدوارم زودتر خوشبختی را در آغوش بگیرم🌺🌺🌺  نقش هستی نقشی از ایوان ماست /  خاک و آب و باد سرگردان ماست🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️