2733
2734
عنوان

تجربه من از رشته روانشناسی

| مشاهده متن کامل بحث + 68588 بازدید | 55 پست
تجربه هر کسی فرق داره‌....لیسانس روانشناسی نشد آب و نون که خود من دکترای روانشناسی دارم بسیار مقاله ...

سلام وقت بخیر یه سوال داشتم ازتون 

من رشتم اتاق عمله و هیچ علاقه ای بهش ندارم و همیشه خوره ی مباحث فلسفی و روان شناسی داشتم ، بنظرتون با توجه ب علاقه ای که دارم بازار کار این رشته ارزش داره که مسیرم رو تغییر بدم؟ 

اینم بگم که با افرادی که اختلال(دوقطبی مرزی و...) دارن و دور و اطرافم بودن خیلی خوب میتونم کانکت شم و حس میکنم استعدادش رو دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تجربه هر کسی فرق داره‌....لیسانس روانشناسی نشد آب و نون که خود من دکترای روانشناسی دارم بسیار مقاله ...

الان از جایی که وایستادی راضی هستی یا نه؟

من خیلی روانشناسی رو دوست دارم اما هیشکی ازش راضی نیست میشه از تجربت یکم بگی واسم لطفا؟

شمع می سوزد و پروانه به دورش نگراان!!!🦋🕯                 ما ک می سوزیم و پروانه نداریم چه کنیم؟🙃🤍
2731
چهارسال طول میکشه دوسال اول مثه ارشده ،دوسال دوم همش تحقیقات و مقالس

سلام خوبی من روان شناسی رو خیلی دوس دارم ۱۸ سالمه اگه از الان بخونم با فوق لیسانس میشه مطب زد کلا چن سال باید بخونی تا بتونی ی مطب بزنی

سلام من میتونم با شما ارتباط بگیرم؟ میخوام راهنماییم کنید برا انتخاب دانشگاه برا همسرم

روانشناسی عمومی و سلامت قبول شده ولی تاکید داره بتونه اتاق درمان بره.با کدوم میتونه مجوز روان درمانگری بگیره؟

سلام عزیزم من میخوام رشته رواشناسی برم ببخشید میپرسم ولی شما الان با کار کردن تو کلینیک تقریبا چقدر درآمد دارید؟؟

اونجوری که تحقیق کردم این رشته راه طولانی داره دوست داشتم بدونم از نظر درآمد ارزش وقت و انرژی گذاشتن داره یا نه

میشه درخواست دوستیم قبول کنید چندتا سوال ازتون دارم خودمم دانشجو روانشناسی ام

دانشجو روانشناسی و تجربه گر☄️

از این اظهار نظر مشخصه نباید می‌رفتی این رشته!

من این رشته رو خیلی دوست دارم خواهشاً الکی برا وقت پر کنی نرین که جا برا ما که واقعا علاقه داریم داشته باشن!!!!

و اینکه درس‌هایی مثل روانشناسی در قرآن ، روانشناسی اسلامی و... درسهای بیخودی نیستن و از اسمشون دقیقا معلومه مربوط به روانشناسی هستن و شاخه ای از علم!

همون اول گذاشتن که نگاه جدید به دانشجویان بدن که فقط نظریات ناقص غربیا که کتاباشون الان دیگه به درد جامعه خودشونم نمیخوره و خودشون دسته دسته دارن مسلمون میشن جووناشون  چون جهان دیگه اینو فهمیده و لمس کرده که راه حل علم تجربی بدون معنویت یه بن بسته که تهش به خودکشی و انحرافات جنسی و زندگی الکی و... میرسه ولی متاسفانه هنوز در ایران تدریس میشن بدن!!!!!

شما درکی از علم نداری برو کار یدی کن بیشتر به درد زندگیت میخوره!!!!