2737
2739

چرا؟

من زمین شناسی خوندم بعد لیسانس رفتم سازمان زمین شناسی کار کردم حتی نظام مهندسی هم استخدام زمین شناس داره چون پایین نقشه پروژه های مطرح و مهم رو زمین شناس باید امضا بندازه و بررسی کنه فوق لیسانستو بری از زیر شاخه های زمین بخونی از پتروشیمی ها بگیر تا اداره آب رو استخدام داره 

حتی دیگ تهش میتونی مدارس غیرانتفاعی بری تدریس 

دیگ چی میخوای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا؟ من زمین شناسی خوندم بعد لیسانس رفتم سازمان زمین شناسی کار کردم حتی نظام مهندسی هم استخدام زمین ...

اخه بحث علاقس...همه میدونن من پزشکیو روانشناسی میخواستم..الان اینم با سوابق قبول شدم واسه همین

2740
چرا؟ من زمین شناسی خوندم بعد لیسانس رفتم سازمان زمین شناسی کار کردم حتی نظام مهندسی هم استخدام زمین ...

دقیقا. همکاران زمین شناس من هم در دپارتمان زمین شناسی و ژئوتکنیک جزو افراد کلیدی تیم محسوب می شن

اخه بحث علاقس...همه میدونن من پزشکیو روانشناسی میخواستم..الان اینم با سوابق قبول شدم واسه همین

اهان پس بخون برای سال دیگ 

چون زمین شناسی سخته اگه علاقه نداشته باشی نمیتونی به تهش برسونی

اهان پس بخون برای سال دیگ  چون زمین شناسی سخته اگه علاقه نداشته باشی نمیتونی به تهش برسونی

خب من الان دولتی دیگه محرومم....می‌خوام یکی دوسال بخونم بعد کنکور بدم...خونمون شرایطش اوکی نی