2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون. خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه. نه از اونجا کلا چیزی نمیگن. من بیشتر می‌پرسیدم چیزی لازم نداری ...

ممنونم. چ خوبه ک یادتون میمونه ازشون میپرسید. وای جدی میگی اون پیرزن تو دنیا مومن بود اهل نماز و روزه بود؟ 

2731
ممنونم. چ خوبه ک یادتون میمونه ازشون میپرسید. وای جدی میگی اون پیرزن تو دنیا مومن بود اهل نماز و روز ...

آره خیلی زن خوبی بود. اهل نماز و روزه و احترام به بقیه و ... بود .چند ماه آخر عمرش مریض بود اما من اونجا دیدم کاملا سالمه و چند سال هم جوونتر شده بود و خیلی هم حالش خوب بود. 

ممنونم. چ خوبه ک یادتون میمونه ازشون میپرسید. وای جدی میگی اون پیرزن تو دنیا مومن بود اهل نماز و روز ...

سلام اگه دوس دارید از دنیای بعد مرگ بدونید کتاب آن سوی مرگو بخونید یا تو تلگرام بزنید خوانش کتاب آنسوی مرگ  

اونجا با توضیحات تعریف میکنن خیلی جذابه

2738
حتماهرمقداردرتوانتون هست براشون خیرات بدین خیلی محتاجه بنده خدا

ما مستاجرشون بودیم چن سال بعد انگاری پسراش سر خرید سنگ قبر دبه کردن خانمش اومد به ما گفت پول رهن بدید از اجاره کم کنم حالا دامادش گفته بود نمیخواد خودم میدم پول سنگ و منم فک میکنم ناراحته 

آره خیلی زن خوبی بود. اهل نماز و روزه و احترام به بقیه و ... بود .چند ماه آخر عمرش مریض بود اما من ا ...

برای همینه ک جاش خوبه. منم همسایه مون ک فوت شد جوون بود اما توی خوابام از قبل هم جوون تر و زیبا تر شده

ما مستاجرشون بودیم چن سال بعد انگاری پسراش سر خرید سنگ قبر دبه کردن خانمش اومد به ما گفت پول رهن بدی ...

شما در حد توانت براش فاتحه و صلوات بفرستید حتما ازت انتظار داشته ک اومده ب خوابت 

2706