2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالشون خوبه؟ نمیدونم اخه خواب اشفته نیست اکثرا خوابایی هست ک مشخصه معنی دارن

اگه باحال خوب ببینیشون مطمئن باش اون دنیاهم حالشون خوبه من هرشب مادرخدابیامرزم ک زمین گیرشده بودمیادب خوابم میگه من حالم خوبه وداره همه کاراشومیکنه منم میگم ای خدااامامانم خوب شده 😢

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2728
خدا رحمتشون کنه. اگه براش زیاد قران بخونی و بهش بگی ک بیاد ب خوابت میاد

هرروز نماز والدین میخونم صلوات میفرستم وقرآن میخونم اما  کلا سه بار تو خواب دیدم.

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
خوش ب حالت کاش منم هر شب پدرمو تو خواب میدیدم😔

خدارحمتش کنه گلم چ غم بزرگیه ازدست دادن پدرومادر😢براش نمازبخون وخیرات بده 🌹

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2740
خوش بحالشون. جاشون خوبه. 

پارسال درست روزتاسوعافوت کرد😢

نه من نمی ترسم  اتفاقن دوست دارم و برام جالبه با اونکه به شدت از مرگ می ترسم

منم نمیترسم. وقتی بیدارم میگم اگه دیدمشون ب خواب ازشون بپرسم اون دنیا چجوریه من کی میمیرم اما وقتی میان ب خوابم اصلا این چیزا یادم نمیمونن ک بپرسم 

خدا رحمتشون کنه. جاشون تو بهشت هست خوش ب سعادتشون

خدارفتگانتوبیامرزه اجی ممنونم🌹

من دیشب. خواب همسایمون که تازه فوت کرده رو دیدم ناتوان بود توخواب به‌کمک من داشت راه میرفت تعبیرش چی ...

حتماهرمقداردرتوانتون هست براشون خیرات بدین خیلی محتاجه بنده خدا

یک حمد برای شفای مادرم میخونی  
منم نمیترسم. وقتی بیدارم میگم اگه دیدمشون ب خواب ازشون بپرسم اون دنیا چجوریه من کی میمیرم اما وقتی م ...

ای جان 

همیشه همینطوره

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
2706