2733
2734
عنوان

سرکار برم یا نرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 30 پست
ممنونم.زندگی سخت شده اصلا نمیرسه که برای بچه هام چیزی بخرم یا کاری کنم

ان شاالله خدا به زندگیتون برکت بده رزق و روزیتون زیاد بشه.  اگه همسرت مرد خوبیه ارزشش رو داره هواشو داشته باشی 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاالله خدا به زندگیتون برکت بده رزق و روزیتون زیاد بشه.  اگه همسرت مرد خوبیه ارزشش رو داره ه ...

خوب که چه عرض کنم.. راستش پول پیش کم دارم قرارداد هم به نام خودمه. همش به این فکر میکنم که سال دیگه چیکار کتیم موعد قرلرداد

2728

یک ماه امتحانی برو دستت میاد دوست داری یا نه. حقوق بگیری خوبه. اگه نزدیک خونه تونه که حتما برو. 

برای شروع و اول کار اگه ممکنه بگو همسرت باهات بیاد که همه بدونن ازدواج کردی و یکی پشتته، تاثیر خیلی بهتری داره 

خوبه برو  کاش برا منم همچین کاری با این حقوق پیدا میشد گرچه بعد زایمان تا مدتها نمیتونم بچه ر ...

عزیزم تو دیوار کار زیاد هست بگرد و پیدا کن

یادت باشه هیچکس به غیر از خودت نمیتونه کمکت کنه

یاعلی بگو و بلند شو

حالا اتفاقیه که افتاده دیگه خدا همسرتو بیامرزه

ولی تا کی میخوای همینجوری بشینی و کاری نکنی؟

بلاخره باید از یه جایی شروع کنی دیگه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2738
عزیزم تو دیوار کار زیاد هست بگرد و پیدا کن یادت باشه هیچکس به غیر از خودت نمیتونه کمکت کنه یاعلی ب ...

اصلا از تایپ اینا سر در نمیارم 

من افسردگی شدید گرفتم الان انگار منگ شدم نمیدونم چجوری 

خدا بزرگه

خدایا راضی ام به رضای تو میشه برای شادی روح همسرم صلوات بفرستین😔💔
اصلا از تایپ اینا سر در نمیارم  من افسردگی شدید گرفتم الان انگار منگ شدم نمیدونم چجوری  ...

نه تایپ نیست

شرکت و کارخانه هست

بگرد پیدا میکنی

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
خوب که چه عرض کنم.. راستش پول پیش کم دارم قرارداد هم به نام خودمه. همش به این فکر میکنم که سال دیگه ...

این کاری که پیدا کردین ساعت کاریش کمه؟ یه جوری باشه که به بچتون هم برسین خیلی خوبه.  اگه همین ۱ تا ۵ فقط باید سرکار باشین به نظرم حقوق خوبیه 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
نه تایپ نیست شرکت و کارخانه هست بگرد پیدا میکنی

اخه با بچه تازه دنیا اومده چجوری برم شرکت کارخونه خواهر

بچم چکار کنم

قصدم اینه بعد زایمان تو خونه کار خونگی انجام بدم و خدا بزرگه 

خدایا راضی ام به رضای تو میشه برای شادی روح همسرم صلوات بفرستین😔💔
این کاری که پیدا کردین ساعت کاریش کمه؟ یه جوری باشه که به بچتون هم برسین خیلی خوبه.  اگه همین ۱ ...

بله ۱ تا ۵ و اگر کار کم باشه تو خونه ۱ تا ۴ و بچه ها هم باید عادت کنن.. مثل خیلی از بچه های دیگه که مادرشون خیلی زمان بیشتری را نیستن 

2706