2733
2734
عنوان

میخوام زنمو طلاق بدم توسایت نیست .بیچاره آقایون

| مشاهده متن کامل بحث + 2371 بازدید | 133 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون بیشتریا اینجا زن هستن.  و اینکه آقایون اهل درد ودل نیستن البته اینکه بیشتر مواقع خانمها مظل ...

درسته ولی اگه به آقایون دراین مواردحمله نشهشاید برای دردل هم بیان.یه جوری باید راه روباز کنیم برای بعضی اقایون که تحت فشار هستند

درسته ولی اگه به آقایون دراین مواردحمله نشهشاید برای دردل هم بیان.یه جوری باید راه روباز کنیم برای ب ...

همون خانم‌ها هم اشتباه می‌کنن اینجا درد دل می‌کنن. آقایون هم بهتر که درد دل نمی‌کنن. دردِ دل رو باید فقط به خدا گفت. این بندگان خدا رو که خودتون می‌بینید، فقط قضاوت می‌کنن. کلا گفتن مشکلات به آدمای دیگه درست نیست، توی فضای مجازی و به این وسیعی که بدتر هم هست. 

2731
همون خانم‌ها هم اشتباه می‌کنن اینجا درد دل می‌کنن. آقایون هم بهتر که درد دل نمی‌کنن. دردِ دل رو باید ...

ولی من یه تجربه خیلی خوب داشتم توی سایت که خانومی دیگه به اصطلاح اززندگی بریده بودوروبه خودکشی بود اروم اروم باصحبت ده روزه روبه بهبودرفت ازنظرروحی ودراخرین ارتباط گفتن که راه زندگیشون روپیدا کردن تشکر کردن وکلا ازسایت خارج شدن وگفتن دیگه وقتی خدارودارم به چیز دیگه ای احتیاج ندارم.معمولاچون اقایون باکسی دردل نمیکنن به نظرم دنیای مجازی به شرطاحتیاط درگفتگو خیلی بدنیست

ولی من یه تجربه خیلی خوب داشتم توی سایت که خانومی دیگه به اصطلاح اززندگی بریده بودوروبه خودکشی بود ا ...

این موارد کم پیش میاد.‌ من چند وقته سایت رو رصد می‌کنم.‌ خیلی‌ها هم میان توی تاپیک ها که فقط سرگرم بشن. واقعا حالم بد میشه اینو که می‌بینم.

به نظرم مضرات درد دل کردن اینجا بیشتر از فوایدشه.‌

من تا حالا هیچ کسی رو ندیدم که درد دل کردن در نهایت به نفعش تموم شده باشه، مگر اینکه طرف مقابلش خیلی دلسوز بوده باشه که توی این سایت اینجور آدما خیلی کم هستن و همونایی که انرژی منفی میدن کافی هستن واسه بدتر شدن حال آدم. 

اولا درموردهرچیزی بدبین نباشید دوما قبل ازاسلام که زنها ودخترارومثل کالاخریدوفروش میکردن ودختراروزند ...

دوست عزیز دینی که اصلاح بشه دیگه دین نیست که ..

بعدم گفتم دوست ندارم صحبت کنم چون میدونم هم دعوا میشه هم یکیمون تعلیق میشیم من اصلا دوست ندارم تعلیق بشم

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆
2740
.ببخشید فقط یو سواله سایت پدرانه داریم.البته میدونم خیلی خانومهای ایرانی درکل خوبن واقعا میگم .درمور ...

الان شما میخاید زنتون رو طلاق بدید؟.

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو

زنای اینجا ایکه پارش میکننن😅😅

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)
کدوم زن ، نخیر

مگه چندتا زن داری که میپرسی کدوم زن😰

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)

منم دوست دارم طلاق بگیرم چون دوسش ندارم ،چون شبیه هم نیستیم ،چون تفاهم نداریم

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»