2733
2734
واقعا مشاور چیکار کرد به من کمک میکنی منم چند سالیه پشت کنکورم دو سال اول دست پا شسکته خوندم همش ۶۰ ...

به خدا من کنکور اولم صد هزار شدم😂😂

ببین من خیلی تباه بودم😂

نمیدونستم مثلا ریاضی رو چجوری باید بخونم 

چقدر تست بزنم

تست آموزشی و سنجشی اصلا نمیدونستم چیه

مشکل اصلیمم مرور بود که فاصله مطالعه تا مرورم زیاد بود

مشاورم اول دقیق بهم فهماند چجوری بخونم

بعد برام برنامه می نوشت و چکم میکرد

شب اگه نخونده بودم نمیذاست بخوابم این چیزی بود که نیاز داشتم

نیاز داشتم زور بالا سرم باشه و پیگیری کنه😂

روزای آخر بهش می گفتم صبح ساعت می ذارم ولی نمیتونم بیدار شم هرروز زنگ میزد بیدارم میکرد

خلاصه که کارایی که برام کرد خواهرانه بود نه مثل مشاور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پارسال ۲۰ هزار شدم و خیلی بی انگیزه با یه مشاوری آشنا شدم رتبه دو رقمی کنکور بود اون حالیم کرد چ ...

وای چه خوب مشاورت کیه؟ من امسال نی نیم به دنیا اومد دیگه نتونستم بخونم ولی اگه بتونم با  تایم کم رتبه خوبی بیارم خوبه چون به خاطر نی نیم ساعتایی که بتونم بخونم کمه

خب منظورم اینه سال اول یعنی نخونده بودی

سال اول هدفی نداشتم

فقط میخواستم کنکور تموم بشه عشقم بیاد خواستگاری و به هم برسیم😐

تا اینکه بابام گفت تا قبول نشی حق ازدواج با هیچکسو نداری

سال دوم ۲۰ هزار شدم با اینکه خیلیییییییی خونده بودم

بازم مجبور شدم یه سال پشت کنکور بمونم

2731
به خدا من کنکور اولم صد هزار شدم😂😂 ببین من خیلی تباه بودم😂 نمیدونستم مثلا ریاضی رو چجوری باید ب ...

وای دستش درد نکنه چه خوب بوده😭 اون وقت من مشاور گرفتم یه برنامه میزاشت برای من و میرفت اصلا نمیگفت چیکار کنم

2740
وای چه خوب مشاورت کیه؟ من امسال نی نیم به دنیا اومد دیگه نتونستم بخونم ولی اگه بتونم با  تایم ک ...

به سلامتی عزیزم😍

بهم ثابت شده که تایم مهم نیس مهم اینه که بدونی چطور بخونی

مشاورم خانم براتی بود فکر کنم ۷۰ کنکور ۹۶ بود رتبشون

به خدا من کنکور اولم صد هزار شدم😂😂 ببین من خیلی تباه بودم😂 نمیدونستم مثلا ریاضی رو چجوری باید ب ...

خدایی شمارشو بده بهم من ب هچین ادمی نیاز دارم

اهدای عضو،اهدای زندگی💚🌱من حامی اهدای عضوم💝    #عشقپلیسی ام...تُ مَرا جانُ جَهانی♥️                                "باگ انسانیت فقط اونجاش ک تو اوج منطق دلت میلرزه"            *کار هک دیگ انجام نمیدم*                                                                                                   
کاردرمانی را چرا انتخاب نکردی؟ به پرستاری علاقه داشتی؟

آره فقط پرستاری میخواستم اولویتامم پرستاری استان های اطراف زدم بعدش فیزیوتراپی و اینا

حتی بابام گفت ممکنه دندان پردیس قبول شی انتخاب رشته کن گفتم نه فقط پرستاری😅

2706