2737
2739

بچه ها باهام یکم حرف میزنید؟ 

اولای ماه هشت بارداریم. احتمالا اواخر آبان یا اوایل آذر زایمان کنم. بچه دومه. 

معلم  غیردولتیم. تابستون گفتن احتمالا استخدامم هست. مدارک من و بعضی از همکارهارو گرفتن ولی هنوز هیچ خبری نشده. نمدونم تا قبل زایمان و مرخصیم خبری میشه یا نه. با خودم‌میگم اگه برم مرخصی یوقت برای استخدامی بد نمیشه؟ کلا هم استخدامیا رو هواست و مشخص نیس کیارو بگیرن. 

یه لیست نوشته بودم برای وسایل بچم. از کارفرما ۱۰ میلیون پول میخوام که قرار بود ماه پیش بده ولی الان‌میگه ۳_4 ماه دیگه اونم شاید... لیستمو کوچیک کوچبکتر کردم ولی بازم پول دستم نیست. شوهرمم هرچی میده بهم خرج‌ دکتر زنان و غدد و سونو و آزمایش میشه

ازونور کار شوهرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنها توصیه ام اینه بهش فکر نکن جز استرس برای بچه چیزی نداره فقط اروم باش به هرحال بچه متولد میشه با وسایل بی وسایل فعلا مهم اینه استرس شما براش سمه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2728

کافی شاپ داشت و تو این اوضاع خیلی ضرر کرد. سررسید اجاره اش شدا و اجاره رو چند برابر کرده. قراره تا اوایل آبان‌واسته و بعد باز بره یه مغازه کوچیک‌بزنه قهوه فروشی. اجاره ها خیلی بالاست.

یکار براش پیدا شده تو شهرای اطراف که با ماشین یساعت راهه. انقد خواهش تمناش کردم بره و کار آزادو ول کنه ولی قبول نمیکنه

چند روزه همش کارمون دعواست. انقد بهم استرس وارد شدا این‌چند روز. 

امروزو رفت سرکاره ولی زنگ زد دیگه نمیرم و دوستام گفتن بدرد نمیخوره!!

آخه دوستاش چرا باید برای زندگی من و بچه هام‌تصمیم‌بگیرن؟‌

شوهرم‌چرا باید به حرف کنه؟‌

خواهش کردم گفتم‌اقلا دوماه برو تا من زایمان‌کنم و اوضاع انقد قاطی پاتی نباشه ولی زیر بار نمیره

خیلی خسته ام خیلی

سلام منم مث شماست تاریخ زایمانم ساک بچه جمع کردی؟

سلام از زمان دخترم‌لباس زیاد دارم و یمقدارم نو دارم که کادو گرفتم

ولی یسری چیزا دلم میخواد بگیرم که فعلا جور نشده

2738
تنها توصیه ام اینه بهش فکر نکن جز استرس برای بچه چیزی نداره فقط اروم باش به هرحال بچه متولد میش ...

آره میدونم خودمم

هی میگم‌بیخیال شو ولی باز ذهنم‌درگیر میشه

مخصوصا این‌چند روز بخاطر کار شوهرم. بخاطر اینکه حاضر نیست سختیو تحمل کنه. فقط به حرف رفیقاشه

خوب بعد به پولش نیاز نداشتی؟  من ول کنم خیلی سخت میشه برام اوضاع

پسرم الان دوماهشه، فعلا تا دو سال بیمه بیکاری میگیرم بعدش فکر میکنم ببینم میخوام برم‌سر کار یا نه، کلا به پولش نیاز نداشتم ولی استقلال مالی رو خیلی دوس داشتم خوشم نمیاد از شوهرم هی پول بگیرم

خدایا شُکرت ❤
پسرم الان دوماهشه، فعلا تا دو سال بیمه بیکاری میگیرم بعدش فکر میکنم ببینم میخوام برم‌سر کار یا نه، ک ...

ان شالله درست میشه

منم دوس ندارم تا دو سالگی یچم برم سرکار ولی خوب...

تازه اطرافیان بعضیا میگن مرخصی نگیر و ده روز بشین و بعد برو سرکار! 

هیچی درکم نمیکنه. مغزم درد گرفته دیگه

ان شالله درست میشه منم دوس ندارم تا دو سالگی یچم برم سرکار ولی خوب... تازه اطرافیان بعضیا میگن ...

انشاءالله کار شما هم درست میشه، نه بابا یه چیزی میگنا بعد زایمان اینقدر بدنت ضعیفه که حالا بچه هیچی، خودت جون نداری بری 

از همه مهمتر بچه هم گناه داره خب

خدایا شُکرت ❤
انشاءالله کار شما هم درست میشه، نه بابا یه چیزی میگنا بعد زایمان اینقدر بدنت ضعیفه که حالا بچه هیچی، ...

آره اصلا امکانش نیس

ولی هرچی می باز حرف خودشونو میزنن

من بچه هام همجنس هستن با۳سال فاصله براکوچیکه بجز ساک و۱دست لباس وشیشه شیر وپستونک چیزدیگه ای نگرفتم چون برادختراولم زیادمیگرفتم همش نومونده وبخاطرکرونانه کسی اومددیدن بچه نه جایی رفتیم که بگم کسی میبینه