2733
2734

شوهرم نمیزاره کار کنم خودشم پول نداره خرج زندگیمونو بزور میده

خودم هزار تومنم ندارم لباسام همه داغون پول ندارم یه لباس زیر بگیرم.

یه کاری که بتونم باگوشی انجام بدم سراغ ندارید

خداخیرتون بده

اگه شرق تهران هستی لطفا از بابام خرید کن دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر بیینی الهی🙏

نیست همچین کاری

مگر مهارت هایی داشته باشی

پروفایلم اون لحظه ایه که سیندرلا لنگه دیگه ی کفشو از جیبش در میاره میگه : نگران نباشین من لنگشو داااررررم 😅😍 قیافه نا مادری : 😲😲🙀🙀🙀🤬🤬😱😱😱

اگر هنری داری تو خونه چیزی درست کن و تو اینستا بفروش

یا برای پیجای دیگه تبلیغ کن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینترنتی میتونی لباس بفروشی؟؟ اگه اره درخواست بده

عزیزم یکم توضیح میدی؟

فقط باید تبلیغ کنیم و برای مشتری شما ارسال میکنید؟ یا باید از شما بخریم و خودمون بفروشیم؟

😍الهی به امید تو❤میشه برای سلامتی بچه هام یه صلوات بفرستید؟
2738
عزیزم یکم توضیح میدی؟  فقط باید تبلیغ کنیم و برای مشتری شما ارسال میکنید؟ یا باید از شما بخریم ...

عزیزم لازم نیس پولی ب من بدی من عکسارو برا شما میفرستم شما میفروشی.... ب هر طریقی تلگرام ابنستا باسلام یا هر جای دیگ😍

از هر فروش ۱۰ درصد پورسانت میگیری مثلا اگه لباسی بفروشی ۲۰۰ هزار ۲۰ هزار تومن پورسانتت میشه. ک اگه روزی فقط ۵ تا بفروشی روری ۱۰۰هزار داری. بستگی ب فعالیت خودت داره

عزیزم لازم نیس پولی ب من بدی من عکسارو برا شما میفرستم شما میفروشی.... ب هر طریقی تلگرام ابنستا باسل ...

عزیزم درخواست دوستی دادم لطفا قبول کنید

😍الهی به امید تو❤میشه برای سلامتی بچه هام یه صلوات بفرستید؟

میتونی در کار فروش همکاری کنی

بدون نیاز به سرمایه اولیه

فروش از شما، تامین محصولات و ارسال باما 

خواستی تلگرام پیام بفرست parmis99 جزئیات و بگم خدمتتون🌹🌹

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2706